۸ نظر

فیلم های ابر قهرمانی همواره جایگاه خاصی در سینما داشته اند. آن ها با استفاده از جلوه های ویژه خیره کننده، می توانند نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کنند. این آثار سینمایی معمولا از روی کتاب ها و داستان های کمیک ساخته می شوند. از جمله آن ها می توان به بتمن، سوپر من و مرد عنکبوتی اشاره نمود. یکی از فیلم هایی که در این زمینه مورد توجه قرار گرفته، فیلم مشهور «مرد آهنی» یا همان «Iron Man» است.

«مرد آهنی» داستان فردی را روایت می کند که توانسته زرهی پولادین و هوشمند بسازد و با آن به قدرت زیادی دست یابد. اما این گونه لباس ها تنها در فیلم های تخیلی و ابر قهرمانی دیده می شوند و در در دنیای واقعی وجود ندارند. با این حال می توان نمونه ای از آن ها را ساخت.

شرکتی به نام «The Toys Asia» توانسته لباس مرد آهنی را در اندازه واقعی بسازد و به نمایش بگذارد. این لباس کاملا باز می شود و می تواند به راحتی یک نفر را درون خود جا دهد. زره مرد آهنی از ۵۶۷ بخش مجزا و ۴۶ موتور ساخته شده و ۳۶۰ هزار دلار قیمت دارد. این زره باز و بسته می شود و قابلیت های جالبی دارد. شما می توانید با دیدن ویدیوی زیر، بیشتر با لباس مرد آهنی آشنا شوید.

منبع: gizmodo
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۸ نظر

ورود

 • علی اردیبهشت ۵, ۱۳۹۶

  خیلی خوب این راستکی است

 • علی اردیبهشت ۵, ۱۳۹۶

  خوب

 • علی اردیبهشت ۵, ۱۳۹۶

  خیلی خوب ولی اگه راستکی بود مامی خریمش

 • دیاکو خرداد ۲۳, ۱۳۹۶

  اره مام که پولشو داریم تو ایرانم وارد شده😁😂

 • اریان باقری خرداد ۲۶, ۱۳۹۶

  این زره الکیه ، اما ساخت واقعیش خب همچین هم سخت نیست ، برای ساخت بدنه از الیاژ
  تیتانیوم و طلا که باعث شکست ناپذیر شدنش میشه. البته از سرعت و شتاب زیاد زره هم کم میکنه و ساخت یک باتری که بتونه انرژی یک ماه یک ساختمان ۱۰ واحد رو تامیین کنه به عنوان منبع انرژی قابل حمل و ……

  • Amir مرداد ۱۴, ۱۳۹۶

   سلام از این نظرت خیلی خوشم اومد شما چند سالته؟
   مرداهنی رو دوست دارید؟

 • بنده خدا مرداد ۳۱, ۱۳۹۶

  اين يه نمونه پلاستيكى كه فقط مى تونه شبيه لباس ايرون من باشه و شايد خيلى بتونن كارى انجام بدن اينه كه اينو تن يه ادم كنن و همين اگه يه روز واقعى اينو بسازن كلى احتياج به برق دعر

  • متین اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷

   من مطمعنم يه روزی از این بهتر هم خواهيم شد يه روزی ميشه همه بجای ماشین از اينا داشته باشن البته بجز کشور ایران خخخخخخ