یک نظر

وب سایت شناخته شده ی Travel + Leisure هر سال از مخاطبان خود می خواهد تا تجربه سفرهای خود را با دیگران به اشتراک گذاشته و نظرشان را در مورد هتل ها، تفرج‌گاه ها، شهرها، جزایر، کشتی های کروز، اسپاها، خطوط هوایی، مناطق گردشگری و … بیان کنند.

آن ها پرسشنامه آنلاینی در این رابطه دارند و در نهایت، بر اساس تجربه و رای مردم، بهترین های هر کدام از دسته بندی های یاد شده در بالا را معرفی می کنند. امسال، در نتیجه این همه‌پرسی، کاربران سایت مورد بحث، به بهترین خطوط هوایی رای داده اند و ۱۰ نمونه از بهترین آن ها انتخاب و اعلام شده است.

شایان ذکر است که انتخاب ها بر اساس راحتی و جادار بودن صندلی های هواپیما، منوهای باکیفیت غذا و نوشیدنی و امکانات لوکس داخل کابین هواپیما صورت پذیرفته اند.

همچنین بد نیست اشاره کنیم، با وجود ممنوعیت استفاده از وسایل دیجیتال در طول پرواز در بسیاری از هواپیماها، خطوط هوائی امارات و قطر،  هر دو اجازه می دهند تا مسافران در طول پرواز از لپ تاپ و دیگر دیوایس های الکترونیک خود استفاده کرده و از وقت خود به طور مفید بهره بگیرند.

خط هوائی قطر همچنین امسال امکانات ویژه ای نیز به مسافران خود معرفی نمود؛ کابین بیزینس کلاس با تخت خواب های دو نفره و صندلی های ۴ نفره. همچنین، در طول پرواز و پس از سرو شام، در این هواپیما بهترین نوشیدنی ها برای مسافران سرو می گردد.

خط هوائی ژاپن که در جایگاه پنجم این فهرست قرار دارد، یک بخش پرمیوم-اکونومی دارد که در این قسمت، صندلی ها به چراغ مطالعه و منوی غذایی متنوع مجهز هستند و مسافر می تواند از میان غذاهای ژاپنی یا غربی، گزینه دلخواه خود را انتخاب نماید.

جایگاه نخست این لیست را خط هوائی سنگاپور به خود اختصاص داده است که در طول ۲۲ سال گذشته نیز همچنان به عنوان یکی از بهترین و خوشنام ترین خطوط هوائی جهان مشغول به خدمت رسانی است.

در همین راستا، اگر کنجکاو هستید تا با بهترین خطوط هوائی دنیا از نگاه مردم آشنا شوید، توصیه می کنیم ادامه مطلب را مطالعه فرمائید. همراهمان باشید.

۱۰- خط هوائی Eva – رتبه: ۸۴٫۳۲

۹- خط هوائی آل نیپون (ANA) – رتبه: ۸۴٫۵۴

بوئینگ ۷۸۷

۸- خط هوائی کره – رتبه: ۸۵٫۰۸

بوئینگ ۷۸۷-۹

۷- خط هوائی نیوزیلند – رتبه: ۸۵٫۳۴

۶- خط هوائی ویرجین آتلانتیک – رتبه: ۸۵٫۴۲

A330

۵- خط هوائی ژاپن (JAL) – رتبه: ۸۵٫۵۸

۴- خط هوائی Cathay Pacific – رتبه: ۸۶٫۱۱

۳- خط هوائی قطر – رتبه: ۸۷٫۲۲

Qatar 787 Ln 58

 

۲- خط هوائی امارات – رتبه: ۹۰٫۲۴

۱- خط هوائی سنگاپور – رتبه: ۹۰٫۵۶

منبع: travelandleisure
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود