تتلو با انتقاد از اعتیاد سحر قریشی، مجرد بودن خود را اعلام کرد

تتلو با انتقاد از اعتیاد سحر قریشی، مجرد بودن خود را اعلام کرد

در ادامه ی دعواهای مجازی امیر تتلو و سحر قریشی، این بار تتلو مدعی پایان رابطه اش با قریشی شد.

امیر تتلو شب گذشته پست های تندی درباره ی سحر قریشی در کانال یوتیوبش منتشر کرد. او در این پست ها ادعاهای عجیبی را درباره ی سحر قریشی مطرح و به شدت از او انتقاد کرد. تتلو در نهایت مجرد بودن خود را اعلام کرد.

در ادامه سحر قریشی نیز با انتشار پستی در کانال یوتیوبش از تتلو بابت رفتارش عذرخواهی کرد. او در این پست که در حقیقت تأییدی بر ادعاهای تتلو بود، نوشت: «منو ببخش که تو این همه فکرت درگیر اسباب کشی و آرامش من بود و من کمک که نکردم هیچ رفتم رو مخت!! تو خونه صدامو جلوی هوادار شما بردم بالا و سیگار زیاد کشیدم و بغل گوشت سرفه کردم نذاشتم بخوابی!! دیگه تکرار نمیشه قول میدم تکرار شد خودم برم که اینجوری با آبروی خودمو خودتون بازی نشه.»

این دومین بار طی هفته های اخیر است که تتلو و سحر قریشی پای دعواهای خود را به فضای مجازی می کشانند، امری که بسیاری آن را جنجالی ساختگی برای جذب مخاطب دانسته اند.

دو هفته قبل نیز در ماجرایی مشابه، تتلو در کانال یوتیوبش از سحر قریشی انتقاد کرده و خانم بازیگر نیز با انتشار پیامی از وی عذرخواهی کرده بود.

نکته ای که در متن عذرخواهی سحر مورد توجه کاربران قرار گرفت این بود که قریشی تتلو را همسر خود خطاب کرده و از خداحافظی اش با سینما خبر داده بود.

در کنسرت اخیر تتلو در استانبول نیز آقای خواننده خانم بازیگر را به عنوان همسر خود به حضار معرفی کرده بود.

سحر قریشی از زمان سفرش به ترکیه همواره با حجاب کامل دیده شده و به همین دلیل تصور می شد او قصد بازگشت به ایران و از سرگیری کار بازیگری را داشته باشد.

سحر قریشی، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون پس از مدت ها شایعه درباره ی رابطه اش با امیر تتلو، خواننده ی ایرانی که چند سالی است در ترکیه به سر می برد، در اواخر بهمن ۱۴۰۰ با انتشار ویدئویی از خود در کانال یوتیوبش این شایعات را تأیید کرد. این ویدئو قریشی را در ویلای تتلو در ترکیه نشان می داد و صدای تتلو نیز از پشت دوربین شنیده می شد. امیر تتلو نیز طی ماه های گذشته در کانال یوتیوب خود با انتشار تصاویری عاشقانه به طرفدارانش اعلام کرده بود در شرف ازدواج است اما نامی از همسر آینده اش نبرده بود.

پس از اقدام سحر قریشی به علنی کردن رابطه اش با امیر تتلو، محمدحسین فرحبخش که تهیه کنندگی بسیاری از آثاری که قریشی در آن ها نقش آفرینی کرده را برعهده داشته، در مصاحبه ای درباره ی سفر وی به ترکیه گفت قریشی چند ماه قبل به او گفته بود که می خواهد ازدواج کند و تا جایی که او می داند فقط برای ازدواج از ایران رفته است و مهاجرتی در کار نیست.

بیشتر بخوانید:

عاشقانه های سحر قریشی و تتلو خیلی زود تمام شد!

۸ نظر

ورود

 • فرزاد خرداد ۱, ۱۴۰۱

  به درک

 • Tataliti خرداد ۱, ۱۴۰۱

  بهتر🗿🤝🏻

 • مهدی خرداد ۲, ۱۴۰۱

  اینا چقدر خنده دارن. تو خونشون دعواشون میشه چرا میان تو فضای مجازی حلش میکنن که همه ببینن؟؟ خب تو خونتون حلش کنین. در ضمن این تتلو یه جوری میگه باید بهش ادب یاد میدادن انگار خودش ادبش مثل امام زمانه . هر دو تون عین هم هستین و به هم میاین از لحاظ ادب و شعور و فهم و این چیزا میگم که خیلی به هم میاین

 • میلاد خرداد ۲, ۱۴۰۱

  من چند نکته رو بگم:

  کار با هنر هیچکدوم نداریم ،،، هنر بکنار،،، اینکه تتلو مشکل روحی داره بحثی درش نیست! اما اینکه سحر قریشی ازون مشکل دارتره برای اینکه بحثی توش نباشه! ی ویزیت برن و نتیجش ننتشر کنن تا همه بدونن عمق مشکلات این خاتم هنرمند رو

  نکته دوم،،، این دعوا هرچند حقیقی نیست اما حقیقی میشه و جدا میشن! و
  نکته مربوطش اینکه کدوم ابلهی دعوا میکنه میاد استوری با این نظم ارسال میکنه!

  بدبختا برای فالوور چه کارا که نمیکنن