سوءقصد نافرجام به جان زلاتان

ایبرا پس از 4 سال از فرانسه به لیگ جزیره نقل‌ مکان کرد

سوءقصد نافرجام به جان زلاتان

اغلب فوتبال دوستان همواره از زلاتان به عنوان یکی از بهترین بازیکنان قرن ۲۱ نام می برند. بازیکنی که البته چندان هم اخلاق مناسبی ندارد ولی می توان گفت که او دوست نداشتنی ترین دوست داشتنی فوتبال است. کسی که نمی توان به راحتی از کنار توانایی های فردی او گذشت. زلاتان در هر تیمی که بوده موفق به کسب جام شده و تاثیر بسازیی هم در کسب این عناوین در تیم خود ایفا کرده است. وی این فصل پس از ۴ سال از پاریسن ژرمن جدا شد و راهی جزیره شد تا سال های پایانی خود را در من یونایتد، پر افتخار ترین تیم بریتانیا به پایان ببرد. وی در یکی از نخستین مصاحبه هایش در جزیره از سوئ قصد نافرجام به جان او در زمانی که در آزاکس بود پرده برداشت.

ایبراهیموویچ درباره این داستان به روزنامه سان گفت: من در آژاکس با میدو، بازیکن مصری در خط حمله بودم و در یکی از دیدارها که نیمه نخست را با ۲ گل به حریف باخته بودیم، در یکی دو صحنه نتوانستم دروازه حریفمان را باز کنم. در ادامه میدو به زمین مسابقه آمد و او نیز نتوانست برای تیم موفق باشد. با این حال در آن بازی میدو در چند صحنه به من پاس نداد. بعد از بازی در رختکن همه بسیار ناراحت بودیم و وقتی از میدو سوال کردم که چرا توپ را به من پاس نداده ناراحت شد و شروع به جرو بحث کردیم تا اینکه او یک قیچی که در دست داشت را به سرعت به سمت من پرتاب کرد که این قیچی با فاصله بسیار کمی از کنار سر من عبور و به دیوار برخورد کرد و باعث ترک خوردن دیوار رختکن شد. همه از این صحنه شوکه شدیم ولی بعد از آن رفاقتمان بیشتر شد. او  بعد از آن صحنه به من گفت به یاد داری نزدیک بود بکشمت؟ که من هم گفتم بله و البته نتوانست.

احمد حشام میدو مصری مهاجم سابق تیم ملی مصر بعد از حضور در آژاکس در لیگ برتر هم برای چند تیم از جمله بولتون و میدلزبورو به میدان رفت که البته در این تیم‌ها موفق نبود.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود