بدون نظر

“چاد لکلا” ۲۴ ساله یکی از ستاره های المپیک محسوب می شود. ستاره ای که در  المپیک ۲۰۱۲ لندن مدال طلای ۲۰۰ متر شنای پروانه را کسب کرده و در شنای ۱۰۰ متر پروانه مدال نقره گرفته است. او توانست در این مسابقه “مایکل فلپس”، پرافتخارترین شناگر آمریکایی را شکست دهد.

“چاد لکلا” همچنین ۹ قهرمانی در مسابقات قهرمانی جهان دارد. او در مسابقات مشترک المنافع نیز قهرمان شده و در سال ۲۰۱۰ پنج سال در مسابقات المپیک جوانان در سنگاپور گرفته است تا چمدان افتخاراتش سنگین تر شود. با این حال “لکلا” در آستانه المپیک ریو با مشکل بیماری پدر و مادرش مواجه شده است با این وجود به اندازه ای المپیک برای او مهم است که اعلام کرد در حالی که پدر و مادرش هر دو مبتلا به سرطان شدند او برای المپیک ریو ۲۰۱۶ آماده می‌شود.

چاد لکلا

“چاد لکلا” در این باره اظهار کرد: المپیک ریو بسیار نزدیک است و پدر و مادر من هر دو با سرطان می‌جنگند. مادرم سرطان سینه دارد. او در حال‌ حاضر شیمی درمانی می‌کند. پدرم سرطان پروستات دارد و در ماه ژوئن عمل کرده است. این مسائل آسان نبوده است اما تلاش می‌کنم برای ریو تمرین کنم. می‌خواهم آنها نیز احساس پیروزی کنند و این جنگ را ببرند. امیدوارم آنها به ریو بیایند.

“برت لکلا” پدر چاد در  المپیک لندن بعد از مدال گرفتن پسرش جشن گرفت و از پسرش تمجید کرد و حالا امیدوار است که در ریو نیز این اتفاق شیرین را دوباره تجربه کند.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود