بدون نظر

كريس رونالدو ستاره تيم ملي پرتغال و باشگاه رئال مادريد همانند ساير ستاره هاي بزرگ فوتبال براي خود بيزنس شخصي دارد. او علاوه بر قراردادهاي گرانقيمت در يك دهه اخير و البته درآمد سرشار از محل تبليغات، به آينده و دوران بازنشستگي نيز مي انديشد و از همين رو اين درآمد سرشار را در بيزنسي خاص سرمايه گذاري كرده. كاپيتان پرتغالي كه عاشق تفريحات گوناگون است، علاقه ويژه اي هب هتلداري و اداره رستوران دارد و  از همين رو سرمايه اش را در اين شغل متمركز كرده. از همين رو او چند وقت پيش نخستين هتل شخصي اش را افتتاح كرد و حالا قصد گسترش كار خود و ايجاد شعب متفاوت را دارد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو که ماه گذشته اولین شعبه از هتل‌های زنجیره‌ای‌اش موسوم به «پستانا CR7» را در زادگاه خود، جزیره مادیرا افتتاح کرده بود، دومین شعبه این هتل‌ها را در پایتخت کشورش در شهر لیسبون افتتاح کرد که این هتل دقیقا از دو هفته دیگر آماده پذیرایی از میهمانانش خواهد بود.

کریستیانو رونالدو

شعبه جدید هتل‌های رونالدو که چهار ستاره است و در قلب شهر لیسبون واقع شده، ۸۲ اتاق و یک سوئیت دارد و هزینه اقامت در آن از شبی ۲۵۰ یورو شروع می‌شود و تا ۱۲۵۰ یورو که برای سوئیت است، بالا می‌رود. این هتل معماری جوان‌پسند دارد و هدف آن جذب گردشگران جوان در فاصله سنی میان ۱۸ تا ۳۴ ساله است.

کریستیانو رونالدو

مالکیت هتل‌های پستانا CR7 به‌طور مشترک برعهده رئیس گروه «پستانیا»، دیونیسیو پستانا و مهاجم پرتغالی رئال مادرید است و قرار است که در چند شهر دیگر از جمله نیویورک و مادرید نیز شعبه‌هایی افتتاح کنند.

کریستیانو رونالدو

کیش تور
بدون نظر

ورود