آنتونی عليه آمريكا

انتقادات بی محابای ستاره سياه از دولت

بدون نظر

برخي از مردم اين كشور است و مردم ساكن ايالات متحده به سياست هاي دولت انتقاد جدي دارند. در راس منتقدان رنگين پوست ها و مسلمانان قرار دارند كه از شرايط حاكم بر آمريكا و محدوديت هاي موجود نگران و ناراحت هستند. بعد از ابتهاج محمد نخستين بانوي ورزشكار محجبه تاريخ آمرسيكا كه به سختي از سياست هاي دولت آمريكا درباره محدوديت هاي موجود براي زندگي و البته ورزش يك زن مسلمان در آمريكا انتقاد كرد اين بار نوبت به کارملو آنتونی بسكتباليست سياهپوست تيم ملي بسكتبال امريكا رسيده كه سياست هاي دولت آمريكا را زير سئوال ببرد. کارملو آنتونی که همراه با تیم بسکتبال آمریکا در رقابت‌‌های المپيك ريو ۲۰۱۶ حضور یافته، از وضعیت بحث‌انگیز سیاسی و اجتماعی کشورش انتقاد کرد.

وی در حاشیه تمرینات تیمش اظهارداشت: سیستم کشور ما خراب است. مشکل ما هم چیز جدیدی نیست. زور و قدرت که آنجا اعمال می‌شود، ‌نیز اتفاقی تازه نیست. درگیری و مناقشه بین سفید‌پوستان و سیاه‌پوستان نیز عجیب و غریب نیست. سال‌ها است که این اتفاقات متاسفانه می‌می‌افتد.

این بازیکن ۳۲ ساله و پرسابقه در لیگ NBA افزود: با این حال باید اعتراف کرد که ما،‌ چهره آمریکا هستیم. در این اوضاع و احوالی که در کشورمان اتفاقات متفاوتی می‌افتد، چاره‌ای نداریم جز این که در تیم خود، متحد بمانیم و برای هدف کسب مدال نبرد کنیم.

بدون نظر

ورود