بدون نظر

کیل چالمرز ستاره تازه شناي استراليا است. ستاره اي كه در ۱۸ سالگي توانست در المپيك ريو مدال طلاي شناي آزاد ۱۰۰ متر را بر گردن بياويزد. هميشه در رشته شنا رقابت هاي ۱۰۰ متر شناي آزاد از اهميتي دوچندان برخوردار است و کیل چالمرز موفق شد در يكي از مهمترين رشته ها مدال طلا را صيد كند اما ستاره استراليايي هرگز بابت اين مدال طلا همانند ساير قهرمانان المپيكي تشويق نشد و پيام تبريك دريافت نكرد چرا كه پيام هاي تبريك و تشويق براي جوانكي ارسال شد كه كيلومترها دورتر از برزيل همزمان با قهرماني کیل چالمرز جوان در خواب ناز بسر مي برد.

کیل چالمرز شنا

جوان ۱۹ ساله اسکاتلندی، کیل چالمرز، وقتی از خواب بیدار شد و هزاران پیام تبریک را در شبکه‌های اجتماعی به مناسبت کسب مدال طلای المپیک دید، این‌چنین نوشت: «خب به نظر میاد که من مدال طلای المپیک بردم. بهترین حالت از خواب بیدار شدن همینه!» او پست خود را با برچسب‌های #کیل_اشتباهی و #من_برای_شنا_خیلی_چاقم تمام کرده است.

کیل چالمرز شنا

کیل چالمرز قهرمان هجده ساله استرالیایی شنای ۱۰۰ متر آزاد المپیک است اما اکانت خبری ولوورث در خبری که از قهرمانی او کار کرده نام کاربری جوان هم‌نام اسکاتلندی را به اشتباه برچسب زده. در نتیجه هزاران کاربر اینترنتی کیل اهل گلاسکو را با قهرمان المپیک اشتباه گرفته‌اند؛ جوانی که یک تکنسین فنی ارتباطات رادیویی در اسکاتلند است.

بدون نظر

ورود