دستبرد مورینیو به اموال کارگران

دستبرد مورینیو به اموال کارگران

خوزه مورینیو که به تازگی هدایت شیاطین سرخ را برعهده گرفته و جانشین لویی فن خال شده است، در ۳ دیدار ابتدایی این فصل یونایتدها ۳ برد ارزشمند را کسب کرده و توانسته جایگاه خوبی در بین هواداران منچستر برای خود فراهم کند. همانطور که همه می دانند او یک فرد متفاوت است؛ همان آقای خاص معروف که برخی اوقات نیز دست به کارهایی می زند که فقط از خاص بودنش بر می آید. او در جدید ترین خبرسازی خود اقدام به دزدی از کارگرانی که مشغول کار بودند کرده است.

نشریه «سان» انگلیس گزارش داد که دردسرهای خوزه مورینیو تمام‌نشدنی است، مربی‌ای که فصل گذشته پیش از اخراج از سمت سرمربیگری چلسی با اِوا کارنیرو، پزشک تیم چلسی وارد نزاعی شد که در نهایت پس از دادگاهی شدن پذیرفت غرامتی ۵ میلیون پوندی به این خانم جبل‌الطارقی بپردازد.

«سان» خبر داد که مورینیو هفته گذشته در محل تمرینات منچستریونایتد با کارگرانی که مشغول کار بوده‌اند، درگیری لفظی پیدا کرده و این درگیری به جایی کشیده که آقای خاص ابزار آنها از جمله بیل‌شان را برداشته است.

ماجرا از این قرار بوده کارگرانی که مشغول کار بوده‌اند محل کار خود را با مخروط‌های تمرینی منچستریونایتد و پرچم کرنر نشانه‌گذاری کرده بودند که این با واکنش آقای خاص همراه شد. گفته شده کارگران از این حرکت سرمربی پرتغالی منچستریونایتد عصبانی و خشمگین شده بودند.

بدون نظر

ورود