دختران شایسته جهان بدون آرایش چه شکلی هستند؟

دختران شایسته جهان بدون آرایش چه شکلی هستند؟

شصت و چهارمین مراسم دختر شایسته جهان در تاریخ ۲۹ ژانویه ۲۰۱۷ میلادی مصادف با ۳:۳۰ صبح ۱۱ بهمن ماه خورشیدی، با شکوه زیادی برگزار شد.

سازمان میس یونیورس، پیش از برگزاری مراسم، تصاویر بسیار زیادی از شرکت کننده ها و تورهای آن ها در سراسر جهان را منتشر کرده بود. از میان تمامی تصاویر منتشر شده، بهترین عکس ها به صورت های بدون آرایش شرکت کننده ها در مسابقات دختر شایسته تعلق داشت.

لازم به ذکر است که این دوره از مسابقات دختر شایسته جهان با حضور ۸۶ شرکت کننده از سراسر جهان در تالار آسیا آرنا در شهر مایل پایتخت کشور فیلیپین برگزار شد و دختر های حاضر در مسابقه نیز به نمایندگی از کشورهای خود در این مراسم حضور داشتند.

صورت های بدون آرایش گرایش جدیدی که در سال های اخیر با استقبال زیادی از طرف زنان و حتی سلبریتی ها مواجه شده. هنرمندانی همانند آلیشیا کیز یا جنیفر لوپز در حمایت از این طرح، تصاویر خود بدون میک آپ را در دنیای مجازی منتشر کرده اند.

در ادامه هم می توانید صورت های بدون آرایش برخی از شرکت کننده های مسابقه دختر شایسته جهان را ببینید.

جوهانا اکز – ۲۴ ساله از آلمان

B5R8Q3ONXEJohanna Acs

بدون آرایش

1-1

«برای من داشتن اعتماد به نفس یعنی در درون خودم احساس آرامش داشته باشم. من یاد گرفته ام که خودم را دوست داشته باشم و به آن چه هستم افتخار کنم. با خودم همان گونه رفتار کنم که با دیگران رفتار می کنم. به این ترتیب در انتهای روز، یک حامی و پشتیبان بزرگ خواهم داشت.»

کانی جیمِنِز – ۲۱ ساله از اکوادور

2

بدون آرایش

2-1

«هر کسی زیبایی منحصر به خودش را دارد، اما گاهی داشتن اعتماد به نفس بسیار دشوار به نظر می رسد. کلید متعمد به نفس بودن این است که نسبت به خود و کارهایی که انجام می دهید احساس خوب داشته باشید و به وجود خودتان افتخار کنید. هیچ انسانی کامل نیست و با پذیرفتن این باور می توانیم حس بهتری به خود و زندگی خود داشته باشیم.»

Ntandoyenkosi Kunene – بیست و چهار ساله از آفریقای جنوبی

3

بدون آرایش

3-1

«من می دانم که انسان کاملی نیستم اما به توانائی های خود ایمان دارم و به پشتوانه فرهنگی خود افتخار می کنم. رویاها و آرزوهای من برای آینده باعث می شوند تا احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم و به این لحاظ به خودم افتخار کنم.»

روشمیتا هاریمورتی – ۲۲ ساله از هند

4

بدون آرایش

4-1

«شناخت خود و اعتماد داشتن به خود باعث شده تا احساس اعتماد به نفس داشته باشم. تنها کسی که مالک بدن من است، من هستم و این مساله به من قدرت زیادی می بخشد.»

راکوئل پلیسیر – ۲۵ ساله از هایتی

5

بدون آرایش

5-1

«من اعتماد به نفس دارم زیرا می دانم که هیچ کسی کامل نیست و من نیز از این قاعده مستثنا نیستم. من برای منحصربه فرد بودن خودم ارزش بسیاری قائل هستم. دوست دارم الهام بخش زنان سراسر دنیا باشم و این پیام را به آن ها بدهم که با تحصیل و کسب دانش می توانند بسیار قدرتمند باشند.»

هیلدور ماریا لایفسدوتیر – ۲۴ ساله از ایسلند

6

بدون آرایش

6-1

«افتخار کشور باعث اعتماد به نفس من است. هرکسی از کشور با زمینه فرهنگی خاص خود در این رقابت شرکت می کند، بنابراین بسیار مهم است قبول کنیم که چه کسی هستیم و از کجا آمده ایم.»

منبع: thisisinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۷ نظر

ورود

 • amir بهمن ۱۱, ۱۳۹۵

  یا خدا،من از همه اینا خوشگل ترم،

  • Majid بهمن ۱۱, ۱۳۹۵

   ?

  • پانیذ مرداد ۶, ۱۳۹۹

   زیبایی ظاهر در اون حد ملاک نیست باید افراد باهوش و با مطالعه و بااعتماد بنفسی باشن کدوم ما واقعا اعتماد بنفس شرکت در این مسابقات رو داریم ضمن اینکه اسما مسلمانهم هستیم و جبر جغرافیا و ملت برما حاکمه حاضریم زمان زیادی بذاریم برای سلامت کل انداممون برای سلامت ذهنیمون حاضریم مطالعه زیاد و بروز داشته باشیم چقدر خلاقیت داریم و در نهایت هدفمون از همه ابنها چیه فقط معروفیت و نشون دادن چهره یا صدای جوامع نه فقط انسانی بلکه کل زمین بودن؟ حدس میزنم هدف بیشترمون درحال حاضر معروفیت و نشون دادن زیباییه از بس محروم بودیم از همه چیز و بدلیل مسخره جبر جغرافیا و مذهب نمیدونیم دختر شایسته بودن در جهان یعنی چه فقط خوشگلی رو مببینیم چهره همینهارو داشتیم بخودمون میگفتیم زشت و اعتماد بنفس هیچ و خودمونو از همه چی محروم میکردیم فکر و ذک بیشتر دخترها اینجا سوهر کردنه درصورتی که یکی از شروط شرکت در مسابقه متاهل نبودن و نداشتن نامزدی قبلی حاملگی و یا سقطه ! و حتی در یک سالی که دختر شایسته هستن نباید ازدواج کنن و خودشونو وقف اهداف انسانیشون کنن …حالا دیدید خیلیامون در مقابل اینها شاید کم بیاریم شایدم زیاد بیاریم ولی افسوس ک اینجا ایران هست ولی درکل غیرممکن غیرممکنه ?❤️?

 • سعید بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

  واقعا ارایش کردن مسخره ترین چیزه مگه صورت ساده ادم چشه انقدر به تب تاب ارایش عمل افتادیم که زندگی کردن یادمون رفته من واقعا افرادی که چهره خودشون بدون این کارا دوست دارن احترام میزارم ادم باید خودش باشه نه ….

 • هاله خانم بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

  خیلی جالب بود

 • khosrow بهمن ۱۲, ۱۳۹۵

  جن اول به دومی:
  فیلم دختر بدون آرایش رو دیدی

  جن دوم: اره خیلی وحشتناک بود

  الان چند روزه فکر میکنم یه نفر پشت سرم هست

  جن اول:
  فیلم دختر بدون آرایش دو هم امده
  خیلی ترسناکه:scream:

  جن دوم:
  ولش کن بیا بخوابیم به چیزهای خوب فکر کنیم :joy: :joy:

 • افسانه بهمن ۶, ۱۳۹۷

  ???????????