کیسی افلک در سریالی ترسناک و جنایی به کارگردانی آلفونسو کوارون ظاهر خواهد شد

کیسی افلک در سریالی ترسناک و جنایی به کارگردانی آلفونسو کوارون ظاهر خواهد شد

کیسی افلک، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول سال گذشته که قبلاً نیز به دو مورد آزار جنسی متهم شده و تبرئه شده بود برای بازی در سریالی ترسناک به کارگردانی آلفونسو کوارون آماده می شود. به گزارش ددلاین این سریال مربوط به شخصیتی با بازی کیسی افلک است که ریشه و پیدایش یک فرقه ترسناک را تعقیب می کند. آلفونسو کوارون نیز در این سریال در نقش نویسنده و کارگردان حاضر خواهد شد و این ها همه تنها اطلاعاتی است که در حال حاضر در مورد این سریال وجود دارد.

البته باید گفت که ساخت این سریال به این زودی ها اتفاق نخواهد افتاد زیرا کوارون در حال آماده سازی شرایط پیش ساخت پروژه سینمایی جدیدش با نام «رُم» (Roma) بوده و اگر چه تاریخ اکرانی در سال آینده میلادی برای آن تعیین نشده اما به نظر می رسد که کار این پروژه بسیار بیشتر از سال آینده طول خواهد کشید. وی اخیراً در مصاحبه با ورایتی چنین گفته است:” الان ماه هاست که بر روی آماده سازی شرایط پیش ساخت این فیلم کار می کنیم. این موضوع مربوط به جاه طلبی ها و جذب سرمایه در مورد پیدا کردن فرصت هایی است که در ماه های آینده بدست خواهیم آورد”.

به نظر می رسد که کوارون عزم خود را برای فیلمی که بخت بالایی در کسب جوایز سینمایی معتبر داشته باشد آماده می کند و تیم او مشغول پیدا کردن لوکیشنی مناسب از لحاظ تجاری برای ساخت این فیلم هستند. بدین ترتیب برای دیدن نتیجه ی همکاری افلک-کوارون فعلا صبر داشته باشیم تا ببینیم نتیجه کار چه خواهد شد.

منبع: theplaylist
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود