چگونه بهترین اتو را انتخاب کنیم؟ [رپورتاژ آگهی]

چگونه بهترین اتو را انتخاب کنیم؟ [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

مرتب و اتو کشیده بودن لباس‌ها موضوع مهمی در آراستگی ظاهری افراد است. هیچ چیز به اندازه‌ی یک لباس چروک نمی‌تواند ظاهر شما را آشفته و نامنظم نشان دهد. بسیاری از افراد حوصله‌ی انجام دادن کارهایی مانند اتوکشی لباس‌ها را ندارد و به هر طریقی از این کار اجتناب می‌کنند. بعضی از افراد برای فرار از اتو کردن لباس‌هایشان آنها را به خشک‌شویی‌ها می‌سپارند.

اما اگر می‌خواهید اتو کردن لباس‌هایتان را خودتان انجام دهید و از این طریق در هزینه‌های خشک‌شویی هم صرفه‌ جویی کنید، باید اتوی مناسبی بخرید. محبوب‌ترین اتو بین مردم اتوی بخار است؛ چون این اتوها با فشار بخار آب راحتت‌تر و سریع‌تر چروک‌های لباس را صاف می‌کنند.

شما چند نفرید و چقدر از اتو استفاده می‌کنید؟

قبل از اینکه برای خرید اتو اقدام کنید باید بررسی کنید که عملکرد کدام اتو با نیاز شما منطبق است. بعضی از اتوهای بخار جدید مخازن آب بزرگی دارند که مسلما برای کسانی که استفاده‌ی زیادی از اتو ندارند، مناسب نیست.

تعداد اعضای خانواده و میزان لباس‌های آنها یکی از عوامل مهم در خرید اتو است. مسلما یک اتوی کوچک برای یک خانواده‌ی شلوغ مناسب نیست؛ چون روشن بودن طولانی مدت اتو برای اتو کشی حجم زیادی از لباس‌ها می‌تواند عمر اتو را کم کند.

میزان مصرف برق اتو

اتو یکی از وسایل پر مصرف الکترونیکی است؛ پس توجه به اقتصادی بودن مصرف برق این وسیله‌ی الکترونیکی اهمیت زیادی دارد. انتخاب درست اتو می‌تواند شما را در کنترل هزینه‌های برق کمک کند.

قیمت اتو

قیمت اتو تحت تاثیر عواملی مانند جنس قسمت فلزی، قدرت بخار آب، سرعت گرم شدن، راحتی در استفاده از، وزن اتو و امکانات جانبی آن است.

فضای مورد نیاز برای نگهداری اتو

با عرضه‌ی اتوهای پرس در بازار، جایابی برای این نوع از اتوها  در منزل به یک مشکل تبدیل شد. این اتوها فضایی زیادی در آپارتمان‌های کوچک امروزی اشغال می‌کنند. اگر شما فضای کمی در منزلتان دارید توصیه می‌کنیم از خرید اتوی پرس خودداری کنید و به جای آن یک اتوی مخزن دار یا معمولی تهیه کنید. به این ترتیب می‌توانید به راحتی آن را داخل کمد جا دهید.

امکانات اتو‌های جدید

زمانی چسبیدن لباس‌ها به اتو و سوزاندن بخشی از لباس با اتوی داغ یک معضل محسوب می‌شد. تلفن زنگ می‌خورد و شما اتو را روی لباستان رها می‌کردید یا دمای زیاد اتو و جنس قسمت فلزی باعث این اتفاق می‌شد. امروزه جنس قسمت فلزی اتوها بسیار تغییر کرده است و علاوه بر این بعضی اتوها به سیستم خاموشی اتوماتیک مجهز شده‌اند. همچنین اکنون اتوها برنامه‌های عملکرد متنوع تری برای انواع لباس‌ها دارند. شما با توجه به نیازتان می‌توانید تمام این نکات را در خرید اتو مد نظر قرار دهید.

فروش اتو

فروش اتو به سمساری‌ها یکی از راه‌های خلاصی از دست اتوها‌ی قدیمی است. راه دیگر بخشیدن وسایل قدیمی اما سالم به فردی است که به آن نیاز دارد. اما اگر قصد فروش اتوی دست دوم خود را دارید، باید به نکات زیر توجه کنید:

  • با استفاده از محلول‌های ضد رسوب و تمیز کننده‌ی اتو داخل اتو را تمیز کنید.
  • مطمئن شوید که سیم اتو‌ قطعی و یا خوردگی ندارد.
  • کف فلزی اتو را با اسکاچ نرم بشورید تا ردی از سوختگی لباس روی آن نباشد.
  • اگر اتوی شما ضمانت‌ نامه دارد به مشتری اطلاع دهید.

بعد از تمیز کردن اتو و اطمینان از عملکرد درست اتو میتوانید برای فروش اتو اقدام کنید.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود