سیر تا پیاز خیابان آرارات [رپورتاژ آگهی]

سیر تا پیاز خیابان آرارات [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

هنگام اجاره آپارتمان، باید حواسمان به همه چیز باشد، اینکه اطراف آن چه ساختمان‌هایی وجود دارد، اینکه اگر آپارتمان مورد نظر همجوار یک بیمارستان است، صدای آمبولانسش شب و نصف شب اذیتمان نکند، اینکه چه امکاناتی در دسترس محله است و … اگر بودجه در دستتان به اندازه‌ای است که می‌توانید در قسمت شمال شرق تهران اقامت داشته باشید،بهتر است به محله آرارات و آگهی‌های موجود از آن در سایت‌های خرید و فروش آنلاین مانند سایت دیوار، سری بزنید. اما چرا آرارات؟

آرارات را به عنوان لاکچری‌ترین خیابان در محدوده میدان ونک می‌شناسند، محله‌ای با اصالت، آرام، با دسترسی بالا و در عین حال تمیز. هنوز در کوچه پس کوچه‌های آن رد پای ارامنه‌ای که این محدوده را به محل سکونت تبدیل کردند، دیده می‌شود. اجاره آپارتمان در آرارات مزیت‌های زیادی به همراه دارد. بگذارید ابتدا از دسترسی به پاساژها و مراکز تجاری شروع کنیم. نزدیکی به میدان ونک این امکان را به شما می‌دهد تا هر زمان که اراده کنید، بتوانید سری به پاساژ نگار، مرکز خرید ونک و مغازه‌های اطراف آن بزنید و هر چه که می‌خواهید خریداری کنید.

حالا به سراغ مراکز درمانی می‌رویم. در محدوده خیابان آرارات، ۱۰ درمانگاه وجود دارد که یکی از آن‌ها در خیابان آرارات واقع شده و سایرشان در محله‌های اطراف به صورت پراکنده وجود دارد. ساختمان پزشکان صبا، از معروف‌ترین ساختمان پزشکان تهران محسوب می‌شود که در شیخ بهایی شمالی قرار دارد.

یکی از آپشن‌ها برای خانواده‌هایی که فرزند محصل دارند، نزدیکی محل به مدارس است. ۸ مدرسه ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در اطراف خیابان آرارات به چشم می‌خورد که هم شامل مدارس دخترانه و هم شامل مدارس پسرانه می‌‌شوند. از میان این ۸ مدرسه نیز ۲ عدد از آن‌ها دبیرستان دخترانه و پسرانه غیرانتفاعی است. حدود ۱۰ مهدکودک و پیش دبستانی نیز در خیابان ملاصدرا و سئول در نزدیکی محله آرارات دیده می‌شود. خیابان آرارات تنها یک ایراد دارد، آن هم نبود تره‌بار اختصاصی در محله است. ساکنین این خیابان می‌گویند هنوز برای خرید میوه باید مسیر زیادی تا رسیدن به اولین میدان میوه و تره‌بار طی کنند.

اجاره آپارتمان

آرارات را به عنوان لاکچری‌ترین خیابان در محدوده میدان ونک می‌شناسند

آرارات با وجود اینکه محله‌ای قدیمی است، ساختمان‌ها و برج‌های کم سن یا حداقل بازسازی شده در آن بیشتر دیده می‌شود و از نظر ایمنی و محکمی این ساختمان‌ها در سطح مطلوبی قرار دارد. اگرچه اکثر واحدها متراژی بالای ۱۰۰ متر دارند، اما با این حال آپارتمان‌هایی کوچک‌تر برای مجردها و یا کسانی که در جست‌و‌جوی اجاره آپارتمان در آرارات هستند، وجود دارد.

جهت اطلاع از قیمت‌ اجاره، می‌توانید به سایت دیوار مراجعه کنید. اگر حدود ۵۰ میلیون تومان پول نقد دارید و می‌توانید ماهیانه نزدیک به ۴ میلیون تومان اجاره پرداخت کنید، یک واحد ۱۱۷ متری با دو اتاق خواب در این سایت آگهی شده است. این ساختمان نوساز و به استخر و جکوزی نیز مجهز است. همچنین چنانچه بودجه کمتری در جیب دارید، می‌توانید با ۳۵ میلیون تومان ودیعه و ماهیانه ۳ میلیون تومان، یک واحد ۹۵ متری با ۱۵ سال سن ساخت اجاره کنید.

اگر در فکر اجاره آپارتمان در آرارات با ودیعه بیشتر و اجاره ماهیانه کمتری هستید، یک آپارتمان ۱۲۰ متری فول امکان به همراه نگهبان و سرایدار ۲۴ ساعته با ۱۳۰ میلیون تومان پول پیش و ماهیانه یک میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در سایت دیوار موجود است.

منبع: ویرلن
بدون نظر

ورود