راه اندازی کمپین «#باهم_می‌توانیم» با هدف حمایت مصرف کنندگان داخلی

 به ابتکار بازار فرش سرای ابریشم آغاز شد

 راه اندازی کمپین «#باهم_می‌توانیم» با هدف حمایت مصرف کنندگان داخلی

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بازار فرش سرای ابریشم، کمپینی را با نام «#باهم_می‌توانیم» برای حمایت از خرید کالای ارزان‌تر در شرایط سخت اقتصادی فعلی، راه‌اندازی کرده است که طی آن تولیدکنندگان برتر فرش ماشینی با کاهش سود خود، تا پایان سال ۹۷ کالای مرغوب را در تعداد بیشتر و قیمت مناسب‌تر در اختیار مصرف‌کننده قرار دهند.

کمپین «#باهم_می‌توانیم» با هشتگی به همین نام با هدف امکان خرید فرش ارزان‌تر و در راستای حمایت از تولید کالای ایرانی و حمایت از حقوق مصرف کننده برگزار می‌شود.

کمپین «#باهم_می‌توانیم»

کمپین «با هم می‌توانیم» به همت بازار فرش سرای ابریشم و با مشارکت تولیدکنندگان برتر فرش ماشینی ایران تا پایان سال ۹۷ اجرا خواهد شد. اجرای این کمپین می‌تواند الگوی مناسبی برای رشد رونق اقتصادی در تمام صنایع کشور باشد.

هدف کمپین جلب مشارکت تولیدکنندگانی است و به آنها این اطمینان را می‌دهد که با کاهش حاشیه سود خود و ارائه کالای ارزان‌تر می‌توانند باعث رونق اقتصادی و فروش بیشتر محصولات خود شوند و از طرفی مصرف کننده‌ای که در انتخاب فرش و خرید فرش خود با توجه به تورم بالای کشور تردید داشته است و آن را به ناچار آن را در سبد کالای غیرضروری خود قرار داده بود، حالا بتواند با قیمت‌های بهتر فرش مناسب را خریداری کند.

#باهم_می‌توانیم

این کمپین همچنین می‌تواند برای صنعت فرش و زنجیره تامین آن، به ایجاد بستری برای گردش مالی بالاتر و رونق اقتصادی بیشتر کشور بیانجامد.

حمایت مصرف کنندگان داخلی

دکتر محمدمهدی روحانی، مدیرعامل سرای ابریشم الزامات موفقیت این کمپین را همراهی، همدلی و اعتماد تولیدکنندگان مطرح کشور برشمرد و گفت: اگر در این کمپین، تولیدکنندگان بزرگ کشور با اعتمادی که به سرای ابریشم به عنوان اولین مرکز تخصصی فرش ماشینی کشور؛ تجربه ارتباط با هزاران مشتری که داشته اعتماد کنند، این کمپین می‌تواند رونق مجددی برای صنعت فرش ماشینی کشور ایجاد کند. از طرفی دیگر سرای ابریشم به عنوان بستری که با مشتری نهایی در ارتباط است با برنامه بازاریابی و تبلیغات گسترده خود، تلاش می‌کند ظرفیت این کمپین را به فعل درآورد و باعث فروش بیشتر همه مشارکت کنندگان شود.

بدون نظر

ورود