رازهای مهم در خرید لباس برای آقایان و خانم ها

رازهای مهم در خرید لباس برای آقایان و خانم ها

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

آقایان و خانم های بسیاری هستند که در انتخاب لباس بسیار مشکل دارند و به سختی می‌توانند برای خود و متناسب با مکانی که می‌خواهند حضور داشته باشند یک پوشاک انتخاب کنند. عده‌ی بیشتر خانم‌ها برای انتخاب لباس مناسب با یک مهمانی مانند پارتی شبانه، تولد، عروسی و جمع دوستانه بسیار سخت‌گیر هستند و نمی دانند چه چیزی مناسب آنها هست. همچنین بسیار شنیده شده آقایان هم برای انتخاب کاپشن و کت تک بسیار مشکل دارند. خب برای خرید چنین لباس‌های نکات و رازهای مهمی وجود دارد که شما باید رعایت کنید تا چیزی که مناسب  هست را خریداری کنید.

رازهای خوش اندام دیده شدن خانم‌ها در یک مهمانی

اکثر خانم‌ها دغدغه خوش اندام دیده شدن در یک مهمانی دارند. اما خانم‌ها در انتخاب لباس مجلسی بسیار اشتباه می‌کنند و با پوشیدن این لباس احساس می‌کنند بسیار اندام زشتی دارند، اما خانم‌ها برای خرید لباس مجلسی  باید به یکسری نکته‌ها و رازها توجه کنند. اگر مایل به فهمیدن این نکته‌ها هستید در ادامه مقاله با ما همراه شوید.

نکته اول پوشیدن لباس‌های کاملا مناسب برای اندام شما هست، لباس‌های مجلسی انتخاب نکنید که برای شما تنگ یا خیلی گشاد باشد. زمانی که لباس‌های خیلی تنگ را انتخاب می‌کنید، به نظر اندام چاق‌تر دیده می‌شوید. همچنین اگر می‌خواهید لاغرتر به چشم نیاید از لباس‌های گشاد استفاده نکنید.

حتما نکته دوم را خانم‌های که قد کوتاهی دارند، بخوانند. اگر می‌خواهید در یک مجلس قدکوتاه شما کمتر به چشم بقیه مهمان ها دیده شود، بهتر است پیراهن‌های مجلسی یقه هفتی، تن کنید. با پوشیدن چنین لباسی شما ظریف‌تر و بلندتر به نظر می‌رسید.

نکته مهم و آخر در انتخاب یک لباس مجلسی برای اینکه قد بلندتر بنظر برسید، پوشیدن دامن‌‌های کوتاه و بالای زانو است.  البته دامنه‌های خیلی کوتاه هم می‌تواند اندام شما را کوتاه‌تر از واقعیت نشان دهد. پس یک اندازه مناسب خود انتخاب کنید.

انتخاب بهترین مانتو برای خانم‌های جوان

با مانتوهای متنوعی که در بازار وجود دارد، انتخاب بهترین مانتو که مناسب برای خانم‌های جوان باشد بسیار سخت شده است. اگر در خرید مانتو دچار سردرگمی شدید و نمی دانید چه مانتوی مناسب اندام شما هستند، ادامه مقاله را حتما بخوانید.

انتخاب بهترین مانتو برای خانم‌های با قد کوتاه

مانتوهای خیلی بلند برای خانم‌های قدکوتاه بسیار نامناسب است و آنها را بسیار کوتاه‌تر نشان خواهد داد و همچنین از خرید مانتو که خیلی گشاد و کلوش پرهیز کنید. مانتوهای با سایز مناسب اندام خود انتخاب کنید و هرچیزی که مد شود طبیعتا به هرکسی نخواهد آمد.

مناسب‌ترین مانتو برای افراد قدبلند

پوشیدن لباس های یکدست برای افراد قد بلند بسیار نامناسب است دلیل نپوشیدن چنین لباس های می‌تواند شما را قد بلندتر از حد معمول نشان دهد. همچنین مانتوهای که خط‌های یکدست در آنها وجود دارد را استفاده نکنید.

مانتوهای کوتاه می‌تواند برای خانم های  با پاهای کشیده، بسیار نامناسب باشد و می‌تواند اندام آنها را بسیار زشت جلوه دهد.

مناسب‌ترین کت تک برای آقایان

اگر به دنبال کت تک اسپرت کاملا متفاوت هستید و می‌خواهید در محافل مختلف کاملا بدرخشید اما نمی‌دانید چه کتی مناسب  شما هست ادامه مقاله شما را در انتخاب مناسب راهنمایی می‌کند.

با کت‌تک می‌توانید استایل اسپرت مردانه‌ای برای خود بسازید. اما باید در انتخاب کت تک بسیار دقت کنید تا چیزی که مناسب استایل شما هست بپوشید.  در ادامه نکته‌های بسیار مهمی برای پوشیدن کت تک گفته شده است. کتی را انتخاب کنید که چاک و درزهای در کنار داشته باشند، با چنین کاری می توانید ظاهری کاملا مدرن داشته باشید. اما این نکته را یادتان باشد کتی که درزهای آن  پشت قرار گرفته است،  قدیمی شده و می تواند ظاهر شما را سنتی نشان دهد.

جدیدترین مدل های کاشپن در سال ۲۰۱۹

کاپشن یکی از پرطرفدارترین نوع پوشاک در بین آقایان و خانم‌ها است. جنسیت خانم یا آقا فرق نمی‌کند هر دوی آنها بسیار علاقمند به مدل های جدید کاشپن در بازار هستند اما هزینه و کیفیت جنس می تواند در خرید آنها بسیار تاثیر گذار باشد.

مدلی را انتخاب کنید که متناسب با ویژگی‌های ظاهری شما باشد. اما مدل‌های بسیار پرطرفدار در سال ۲۰۱۹ مدلهای مانند کاپشن بلند پر و سرآستین کار کش بافت،کاپشن های مدل خلبانی می باشد.

نتیجه گیری و انتخاب بهترین لباس

در نهایت خود شما باید براساس ویژگی‌های ظاهری و مکانی که در آن می‌خواهید حضور داشته باشید یک لباس مناسب انتخاب کنید. اما این نکته را نباید فرامش کنید که لباس‌های خیلی گشاد، تنگ، بلند و کوتاه انتخاب کنید. تمام این رازها کاملا به خود شما بستگی دارد و می‌تواند از شما یک فردی کاملا خوش استایل و شیک در یک مجلس نشان دهد. راز شیک بودن فقط در لباسی که مد شده وجود ندارد بلکه زمانی شما شیک‌پوش به حساب می‌آید که متناسب با اندامتان باشد. همچنین جدیدترین مدل های سال را در سایت بوتیک مشاهده کنید

دیجیاتو
بدون نظر

ورود