جدیدترین تریلر فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» توسط شبکه HBO منتشر شد

جدیدترین تریلر فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» توسط شبکه HBO منتشر شد

شبکه HBO جدیدترین تریلر فصل هشتم سریال «بازی تاج و تخت» (Game of Thrones) را منتشر کرد و در آن خلاصه ای از فصل پایانی این سریال پرمخاطب و هیجان انگیز که باید در بهار آینده با آن خداحافظی کنیم را ارائه داده است. این سریال برای اولین بار در سال ۲۰۱۱ منتشر شد و اقتباسی تلویزیونی از سری کتاب های «ترانه ای از یخ و آتش» (A Song of Ice and Fire) نوشته جورج آر آر مارتین بود که خیلی زود به پرطرفدارترین سریال چند سال اخیر دنیای تلویزیون تبدیل گردید.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

در طی ۷ فصل قبلی، طرفداران این سریال زندگی ها، ماجراجویی ها و تراژدی های تمامی شخصیت های دوست داشتنی و منفور داستان؛ از جان اسنو، دینریس تارگرین و آریا استارک گرفته تا تیریون، سرسی و جیمی لنیستر و برین اهل تارث را دنبال کرده اند. اما اکنون زمان به پایان رسیدن «بازی تاج و تخت» فرا رسیده است و فصل هشتم سریال که در ۶ اپیزود طولانی و پرهیجان و تا حدود یک ماه دیگر منتشر می شود پایان این دنیای فانتزی اما شگفت انگیز خواهد بود. در جدیدترین اپیزود این سریال شاهد بازگشت بسیاری از شخصیت های دوست داشتنی به نبرد نهایی زندگان و مردگان هستیم و همانطور که انتظار می رفت تمرکز اصلی بر روی سرانجام جان، دینریس، آریا، سانسا، تیریون، سرسی، جیمی و دیگر شخصیت های اصلی است.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

این تریلر نشان می دهد که روزهای تاریک با فرا رسیدن زمستان سرد به وستروس بازگشته و زندگان برای نبردی مرگبار با وایت واکرها آماده می شوند. جذاب ترین اتفاقی که در این فصل خواهد افتاد نبرد موسوم به «نبرد وینترفل» است که بزرگ ترین، مرگبارترین و طولانی ترین نبردی است که تاکنون در کل سریال «بازی تاج و تخت» به تصویر کشیده شده است. این نبرد تعیین کننده سقوط وستروس و افتادن آن به دست پادشاه شب یا نابودی کامل لشکر مردگان او خواهد بود. اگر چه تمرکز اصلی این تریلر بر وینترفل است اما بخشی از ویدیو به سرسی در کینگز لندینگ می پردازد که مقر فرمانروایی بر وستروس است و همچنین در یک صحنه شاهد حضور لشکر طلایی نیز هستیم. از این رو می توانیم بگوییم که فصل هشتم صرفاً بر روی وینترفل و اتفاقاتی که در شمال رخ می دهد متمرکز نخواهد بود.

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت

اولین اپیزود از فصل هشتم و پایانی سریال «بازی تاج و تخت» روز یکشنبه ۱۴ آوریل (۲۵ فروردین ۹۸) منتشر خواهد شد. این تریلر را در ادامه مطلب تماشا کنید و در صورت مناسب نبودن کیفیت از این لینک استفاده نمایید.

بیشتر بخوانید: پرمعناترین، جذاب ترین و به یادماندنی ترین دیالوگ های سریال «بازی تاج و تخت»

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود