فرمانده بسیج: ۱۰۰۰ گردان سایبری در کشور ساماندهی شد

فرمانده بسیج: ۱۰۰۰ گردان سایبری در کشور ساماندهی شد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به تهدیدات سایبری دشمن، از ساماندهی ۱۰۰۰گردان سایبری در سطح کشور با حضور نیروهای انقلابی خبر داد.

غلامرضا سلیمانی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا در پاسخ به این سوال که بسیج در برابر تهدیدات سایبری دشمن چه برنامه‌ای دارد؟ گفت: حضور نیروی انقلابی در فضای مجازی نسبت به گذشته شرایط بهتری پیدا کرده است و بسیج توانسته است با سازماندهی جوانان با انگیزه و پرتحرک و دارای تخصص در حوزه فضای مجازی ، تحت عنوان گردان‌های سایبری، ۱۰۰۰ گردان سایبری ساماندهی کند.

در واژگان نظامی گردان واحدی است که به طور متوسط حدود ۵۰۰ نیرو دارد؛ به این ترتیب تشکیل هزار گردان سایبری به معنی به کارگیری نزدیک به نیم میلیون نفر در فضای مجازی است.

سلیمانی افزود: دشمن از حضور سازمان یافته جوانان انقلابی در فضای مجازی بارها اظهار نگرانی کرده است و همین اظهار نگرانی دشمن از ساماندهی این نیروهای انقلابی، بیانگر تحرکی است که ایجاد شده است و این حضور توسعه و اعتلا پیدا خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در خصوص برنامه های محرومیت‌زدایی بسیج نیز گفت : سازمان بسیج سازندگی در سال گذشته در دهه فجر اجرای ۴۰ هزار طرح محرومیت زدایی، سازندگی و اشتغالزایی را در دستورکار خود قرار داد که این طرحهای با همکاری سپاه پاسداران ، مردم و دستگاه‌های اجرایی آغاز شد.

به گفته وی، تاکنون ۲۰ هزار طرح از این میزان در مناطق محروم و کمتر برخوردار به بهره‌برداری رسیده است و این روند ادامه خواهد داشت.

وی گفت: رسیدگی به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته در کانون توجه همه دستگاه‌های نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله بسیج و سپاه قرار دارد .

منبع: ایرنا
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • aliasadi شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

    ریدن به اینترنت و همه چیز
    بکشید بیرون دیگه