گردشگری استانبول
بدون نظر

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

بخش آسیایی استانبول جاهای دیدنی بسیاری دارد که تعدادی از آن ها برای گردشگران نا شناخته است. توریست ها بیشتر به سراغ محله بی اغلو می روند در حالی که محله مودای جزو محله های ناشناخته در استانبول است.

پیاده روی در بسفر

ساحل محله ی مودای محلی بسیار عالی برای پیاده روی و تماشای شهر استانبول از زاویه ی دیگر است.سیاری از ومیان در این خیابان مشغول پیاده روی و دوچرخه سواری هستند. چایخانه این محله همیشه پر از مردم بومی و مسافران تور استانبول است.

خرید در بازارهای این محله

بازار ماهی فروشی کادیکوی همیشه پر از انواع ماهی های تازه است که علاوه بر این انواع محصولات تازه از جمله پنیر، زیتون، قهوه، آجیل و انواع دسر را در این بازار می توانید تهیه کنید. راه رفتن در بازار شلوغ و پر سرو صدای محله مودای تفریحات سرگرم کننده ای است. در این محل رستوران معروفی است که می توانید انواع غذاهای خوشمزه و معروف را نوش جان کنید.

گردشگری استانبول

کافه های محل مودای

در محله مودای استانبول کافی شاپ و کافه های گوناگونی وجود دارد که مردم محلی بسیاری در طول روز در این کافه ها می نشینند و روز خود را می گذرانند. تنوع این کافه ها زیاد است ولی یکی از آن ها کافه ای است که در آن نان های تازه نیز پخت می شود، که با آن نان های تازه ساندویج های خوشمزه سرو می کند پیشنهاد می شود مسافران تور ترکیه حتما این ساندویچ ها را امتحان کنند.

گردشگری استانبول

بازدید از موزه باریش مانچو

باریش مانچو یکی از هنرمندان برجسته و بنیان گذار سبک راک است که اوج شهرت او در دوره های ۷۰ و ۸۰ بوده است، خانه ی وی در محله ی مودای استانبول قرار دارد و به یک موزه تبدیل شد که روزانه بازدید کنندگان زیادی از سراسر جهان دارد. از این موزه که جزو جاذبه های گردشگری استانبول می باشد می توانید در طول سفر خود دیدن کنید.

گردشگری استانبول

در خانه ی اپرای ثریا استانبول نمایش ببینید

خانه اپرای ثریا در سال ۱۹۲۷ به عنوان اولین مرکز تاتر و موسیقی در بخش آسیایی استانبول تاسیس شد که به دلیل معماری معماری شاهکار و طراحی داخلی زیبا به خصوص فرش قرمز بسیار دیدنی و حیرت انگیز است. می توانید برای نمایش هایی که در این محل برگزار می شود مانند کنسرت های موسیقی کلاسیک، رقص باله و اپرا بلیط تهیه کنید، بسیاری از گردشگران و مسافران تور آنتالیا می توانند در این نمایش ها شرکت کنند

بدون نظر

ورود