امام جمعه تهران: اینترنت را باز باز نکنید

امام جمعه تهران: اینترنت را باز باز نکنید

خطیب نماز جمعه تهران با یادآوری اصل ۲۷ قانون اساسی و بیان اینکه هیچ کس با اعتراضات مخالف نیست، گفت: مثل‌ آفتاب روشن است که اشرار سوار بر موج اعتراضات شدند. حق مردم را زیر پاگذاشته و امنیت مردم را سلب کردند.

«سید احمد خاتمی» ظهر دیروز در خطبه دوم نماز جمعه تهران با گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای امنیت که در این هفته به شهادت رسیدند، ابراز داشت: به بازماندگان این شهدا می‌گویم افتخار کنید که نور شهادت به خانواده شما تابید. این شهیدان افتخار اسلام هستند و شما در روز قیامت، در نزد خدا سربلند هستید.

خاتمی چهلمین سالگرد تاسیس بسیج را تبریک گفت و بیان کرد: بسیج دو مدال ابدی دارد. امام فرمود بسیج لشکر مخلص خدا است و مقام معظم رهبری هم فرمود بسیجیان گل‌های سرسبد انقلاب هستند. این تعابیر در پیشانی بسیج تا ابد ماندگار است.

دشمنان ملت از قطع اینترنت ناراحت هستند

وی با بیان اینکه از تدبیرهای ستودنی در این حادثه قطع اینترنت و شبکه‌های خارجی بود، اظهار داشت: اگر مسئولان می‌خواهند بدانند اقدام‌شان چقدر مهم بوده، ببینند که دشمنان ملت از قطع اینترنت تا چه اندازه ناراحت هستند یعنی شما لانه زنبور را پیدا کردید. این کار تا اینجا این بارک‌الله دارد.

این عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرد:

پیام‌رسان‌های داخلی را تقویت کنید تا نیاز مردم به اینترنت تامین شود. هرچه زودتر اینترنت بومی و ملی را راه‌اندازی کنید و در رابطه با شبکه‌های خارجی اگر بنا به باز کردن است، تقاضا می‌کنم باز باز نکنید. مسئولان ارتباطات حالا که دید چگونه به مردم اغتشاش و جنایت را یاد می‌دادند، اگر در این عرصه کوتاهی کنید در پیشگاه این مردم و خدایشان جوابی نخواهید داشت.

خاتمی با اشاره به دیدار چند ساعته تولیدکنندگان، کارآفرینان و فعالان اقتصادی با رهبری خاطرنشان کرد: فعالان اقتصادی گفتند مشکل ما عمدتا خارجی نیست، بلکه داخلی است. مشکلات داخلی برطرف شود، تولیدکنندگان توانایی شکوفایی اقتصاد و ناکامی دشمنان را دارند. مقام معظم رهبری هم گفتند با شناختی که از دشمن دارم؛ تحریم‌ها به زودی برداشته نمی‌شود بنابراین راه حل تکیه بر توان داخلی است.

لیدرهای اغتشاشات باغی و محارب هستند

خاتمی خواستار برخورد قاطع با آشوبگران شد و گفت: مسئولان قضایی با سردسته این باندها، لیدرهای شرارت‌ها و آنهایی که آدم کشتند، برخورد کنند. آنهایی که غارت کردند، آنهایی که ایجاد رعب کردند، باغی و محارب هستند و باید به اشد مجازات برسند. در رابطه با سیاه‌لشکرها هم به دستگاه قضایی می‌گویم به گونه‌ای قاطع عمل کنید که تا ابد پشیمان شوند و هوس نکنند وارد این ماجراها شوند و دیگران هم از این مسئله درس عبرت بگیرند.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۹ نظر

ورود

 • arashZ آذر ۲, ۱۳۹۸

  با قطع اینترنت تو خرج منو و خانوادمو میدی

 • رضا ستوده آذر ۲, ۱۳۹۸

  من به صورت کامل با قطع اینترنت موافقم. اگر امنیت کشور از بین بره کی می‌تونه کار کنه!؟ضرری که از قطعی اینترنت می بریم به مراتب کمتر از ضرری هست که از،از بین رفتن امنیت کشوره.امنیت نباشه هممون گشنه میشیم.مثل سوریه میشیم.دیگه اون زمان کار از کار گذشته و می‌گفتید کاشکی اینترنت قطع میشد.آخه چرا نمی‌خاید بفهمید.شماها جوون هستید برید بیرون کار کنید.میگید کار نیست خب برید کارگری کنید.کارگری نمی تونید برید بیل بزنید یا پادو بشید.کار هست اما ما کسر شأن مون میشه هر کاری بکنیم.حقیقت اینه که اگر میخواهید بزرگ بشید باید از حمالی شروع کنید.من از جوونا دل خوشی ندارم چون پرتوقع هستند و زندگی مد نظر شون اینه که مثل میلیاردرهای آمریکایی زندگی کنم.

  • مهدی آذر ۲, ۱۳۹۸

   ببند دیگه تو هم دهنتو…

  • پویا آذر ۲, ۱۳۹۸

   واقعاً این چرندیاتی که نوشتی، حاصل تراوشات مغزت هستن؟؟

  • امیر آذر ۴, ۱۳۹۸

   ببند گاله رو

 • یه دوست آذر ۲, ۱۳۹۸

  دوست عزیزم، من یه مخترع و پژوهشگر حوزه بیوتکنولوژی هستم. فردا روز امسال مثل شما که سرطان گرفتن یا به هر دردی دچار شدن، لطفا گله نکنید چرا پژوهشگران بیکار نشستن و کاری نمیکنن چون ما هم برای تکمیل اطلاعات باید مقاله مطالعه کنیم و با افرادی که در زمینه های کاری مرتبط مشغول به فعالیت هستن ارتباط داشته باشیم.
  بابت این چند روز قطعی نت اعتماد همکارم که خارج ایران هست رو از دست دادم و این به معنی یه ضرر جبران ناپذیره، الان شما میخوای ضرر مارو جبران کنی؟
  خودت برو حمالی کن. لطفا بزار افرادی مثل ما که هدفشون پیشرفت و ساخت این کشوره به کارمون برسیم

 • Digitalwander آذر ۳, ۱۳۹۸

  اونی که نباید باز بشه دهان جنابعالی ه! درست اشاره کن مطلب دچار کج فهمی نشه…
  نمیدونم چقدر توی کامنت ها غیر قابل انتشار از خجالتت در آمدن بچه ها، دم همشون گرم!

 • Xion آذر ۴, ۱۳۹۸

  دوست عزیز معلومه که شغلت هیچ ربطی به اینترنت نداره و الان هم داری آیفیلم نگاه میکنی.

 • شاکی آذر ۷, ۱۳۹۸

  کی میشه دیگه قیافه شوم اینارو نبینیم. بله آقای خاتمی درست میگن. مملکتی که بخش عمده جمعیتشو جوونا تشکیل میدن اینترنت میخواد چیکار. مهم ایشون و دار و دستشونن که کار خاصی نمیکنن. لم میدن یه جا از شیر مرغ تا جون آدمیزادو میبرن دم کاخ محل اقامتشون. فقط ماهی یا سالی یکی دوبار سوار ماشین آخرین مدلشون میشن و تشریف میبرن سرنوشت هشتاد میلیون آدمو تعیین میکنن. بچه هاشونم هرکدوم سرشون تو آخور یه کشور اروپایی یا آمریکاست. ملت گرسنه، خسته و ناامید ایرانم به درک. ننگ بر تو. خدا بخشکونه ریشه تو و توله هاتو