چمن مصنوعی برای تراس و بالکن خانه
بدون نظر

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

استفاده از چمن مصنوعی برای موارد تزیینی بسیار گسترده است. چمن مصنوعی برای تراس یکی از این موارد است که فواید بسیار زيادی هم دارد. تراس شما چه کوچک یا بزرگ می تواند از این پس باغچه سبزی باشد که همواره در مقابل دیدگان شما قرار دارد.

فضایی سبز در میان ساختمان های بلند شهری

خانه های امروزی به گونه ای هستند که ما به عنوان ساکنان آنها مانند فیلم های علمی تخیلی در میان انبوهی از تکنولوژی و ساختمان های بلند و سر به فلک کشیده محصور شده ایم. اگر در خانه ای ویلایی ساکن هستید شاید برای خود حیاطی داشته باشید اما اگر ساکن مجتمع های آپارتمانی هستید احتمال داشتن فضای سبز شخصی بسیار کم است. ما به شما کمک خواهیم کرد تا به لطف چمن مصنوعی فضای سبز و دلنشینی را برای خود ایجاد کنید. می توانید چمن مصنوعی را در حیاط، پشت بام یا بالکن و تراس خانه استفاده کنید. حتی اگر خانه ویلایی دارید و دارای حیاط شخصی هستید هم از تراس خانه غافل نشوید و با چمن مصنوعی حس و حال دیگری به آن ببخشيد.

تراسی که تبدیل به یک باغچه می شود

شاید شما هم مانند ما در میان ساختمان های بلند و خاکستری شهر دلتان برای جرعه ای فضای سبز تنگ شود. اگر در خانه خود بالکن یا تراس دارید، فرصت را از دست ندهید و این فضا را به فضای سبز کوچکی تبدیل کنید. پیش از آنکه بالکن خانه را انباری اي از مواد غذایی خشک یا فضایی پر گرد و غبار بيابيد، آن را تبدیل به فضایی دلنشین بدل کنید. نگران اندازه و ابعاد تراس هم نباشید ما در اینجا حتی تراس های کوچک را نیز مد نظر قرار داده ایم. و اگر فضای شما اندکی بزرگتر است می توانید با چمن مصنوعی برای تراس خود فضایی متفاوت برای پذیرایی از مهمانان فراهم آوريد. مطمئنا مهمانان شما و هر کس که به خانه تان قدم بگذارد از این حسن انتخاب مسرور می شود چراکه به نوعی همه ما از فضاهای طبيعي سبز و باطراوت لذت مي بريم.

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن خانه

ویژگی های چمن مصنوعی که زحمت شما را کم می کند

نصب چمن مصنوعی برای تراس و بالکن این حس را در شما ایجاد مي كند که صاحب یک حیاط همیشه سبز شده اید. حیاطی که نیاز به نظافت و جمع کردن برگ های خشک ندارد. شما در بالکن سبز خود هرگز با به هم ریختگی های یک حیاط روبرو نمي شويد. با چمن مصنوعی برای تراس و بالکن نیازی به کود دهی، کندن علف های هرز و بدشکل، نظافت دائمی، شن کشی و زرد شدن علف ها نداريد. همچنین اگر بالکن تان آفتابگیر نیست و بیشتر در سایه قرار دارد، نيازي نيست نگران گیاهان مصنوعی شويد. چمن مصنوعی برای تراس سبب می شود که فضا اندکی خنک تر به نظر برسد و گرمای تابستان نيز تعدیل شود. چمن مصنوعی ایرانی یکی از بهترین انتخاب‌ها است.

با چمن مصنوعی نگران ابعاد تراس نباشید

بهترین ویژگی استفاده از چمن مصنوعی برای تراس این است که می توانید آن را در همه ابعاد اجرا کنید. هيچ مشکلی در نصب چمن مصنوعی از کوچکترین بالکن ها گرفته تا بالکن بزرگی که میز ناهار خوری ده نفره در آنجا چيده می شود، وجود ندارد. اما اگر صاحب یک بالکن بزرگ هستید پیشنهاد می کنیم که چمن مصنوعی برای تراس خود را به نحوی انتخاب کنید که قسمتی از آن با سرامیک، سنگ یا بتن پوشیده شود. این کار نمای زیباتر و طبیعی تری به تراس شما می دهد.

چمن مصنوعی برای تراس و بالکن خانه

تنوع وسیع در انتخاب با چمن مصنوعی

گزينه هاي پيش رو در انتخاب یک چمن مصنوعی برای تراس خانه بسیار متنوع هستند. با توجه به تکنولوژی های مدرن، انواع چمن های مصنوعی با تراکم و ارتفاع الیاف متفاوت به بازار آمده است. همچنین اگر به فانتزی و فضاهاي متفاوت نیز علاقه دارید می توانید از رنگ های مختلف چمن مصنوعی استفاده کنید. البته دقت داشته باشید که برخی از آنها برای کاربردهای ویژه ای مانند پوشش زمین فوتبال طراحی شده اند. حتی برای شما که علاقه دارید چمن تراس خانه تان کاملا طبیعی به نظر برسد طرح ها و مدل هایی وجود دارد که حتي همسایگان تان هم نمی توانند متوجه مصنوعی بودن آن شوند. تنوع حاصل از استفاده چمن مصنوعی برای تراس بسیار زیاد است و شاید تنها عاملي كه بتواند آن را محدود کنند، سلیقه بيش از اندازه سخت شما باشد. حرف آخر اينكه می توانید فضای کوچک بالکن خود را با کمک چمن مصنوعی و آویزان کردن یا قرار دادن تعدادی گلدان به باغچه کوچک و با صفایی تبدیل کنید که نمای همیشگی فضاي آن سوي پنجره خانه تان باشد و با تماشاي آن شاد و خشنود شويد و انرژي بگيريد.

برای اطلاع از قیمت چمن مصنوعی برای بالکن به سایت Chamanzar.com  مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۵۷۷۳۲ تماس بگیرید.

بدون نظر

ورود