شرایط اجاره ویلا در تهران چیست؟

شرایط اجاره ویلا در تهران چیست؟

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

شرایط اجاره ویلا

اجاره ویلا اطراف تهران یکی از موضوعات مورد علاقه پایتخت نشینانی است که دوست دارند روزهای آخر هفته به تعطیلات بروند. به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران علی رغم قیمت های بالا بازهم طرفداران خاص خود را دارد و ویلا اجاره ای اطراف تهران یکی از بهترین شرایطی است که می توان پیشنهاد کرد تا بتوان ویلایی را اجاره کرد. اجاره ویلا در اطراف تهران متناسب با شرایط محلی متفاوت است و بنابراین کسانی که به دنبال یک اجاره ویلا بهتر در تهران هستند، باید متناسب با شرایط خود، موردهای اجاره ویلا در تهران را بررسی کنند. اجاره ویلا کردان یکی از بهترین شرایطی است که شما می توانید آن را امتحان کنید. ویلا اطراف تهران شرایط خاصی دارد و شما باید با همان شرایط خاص، ویلای مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

اجاره ویلا اطراف تهران یکی از موضوعات مورد علاقه پایتخت نشینانی است که دوست دارند روزهای آخر هفته به تعطیلات بروند، به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران.
اجاره ویلا اطراف تهران یکی از موضوعات مورد علاقه پایتخت نشینان است

برتری اجاره ویلا نسبت به خرید آن در تهران

در برخی شرایط می توان متوجه شد که اجاره ویلا در اطراف تهران نسبت به خرید ملک بهتر است که بخاطر این که زمانی که شما ویلایی را خریداری می کنید؛ مجبور هستید که کلیه هزینه های نگهداری ملک را نیز هر ماه پرداخت کنید، ولی در شرایط اجاره، شما ملک را تا حداکثر یک ماه اجاره کرده و در آن سکونت خواهید کرد.

انواع ویلا

ویلا نیز مانند خانه در مدل های مختلفی وجود دارد و تقسیم بندی شده است. ویلا به گونه ای ساخته می شوند که هر بیننده ای در همان ابتدا، ویلا را پسند کرده و سعی می کند که آن را اجاره کند.

 1. ویلا فلت

این نوع ویلاها بسیار بزرگ بوده و چندین واحد به همراه با یک سرویس بهداشتی در یک طبقه قرار داشته و آشپزخانه این نوع ویلاها به شکل اپن یا معمولی بوده و در داخل حیاط چند پله وجود دارد که به وسیله آن ها می توان به ویلا داخل شد.

 1. ویلا دوبلکس

نسبت به مورد اولی، چند واحد به همراه با سرویس بهداشتی و حمام در یک طبقه قرار دارند. در این نوع خانه های ویلایی، آشپزخانه در پایین و اتاق های نشیمن در بالا قرار گرفته اند، حتی اگر در طبقه دوم نیز آشپزخانه وجود داشته باشد، مساحت آن نسبت به آشپزخانه طبقه اول کمتر خواهد بود. این نوع خانه های ویلایی، در طبقه دوم، تراس بزرگی دارند که می توان با آن حیاط را تماشا کرد.

اجاره ویلا اطراف تهران یکی از موضوعات مورد علاقه پایتخت نشینانی است که دوست دارند روزهای آخر هفته به تعطیلات بروند، به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران.
اجاره ویلا در اطراف تهران نسبت به خرید ملک بهتر است
 1. ویلا تریپلکس

این نوع ویلا نسبت به دو مورد قبلی، بسیار بزرگ تر هستند و در طبقه سوم، آشپزخانه، اتاق خواب و نشیمن جای گرفته اند و مساحت آشپزخانه در مقایسه با آشپزخانه اصلی کمتر است. تراس بزرگی در طبقه دوم این نوع خانه های ویلایی وجود دارد. حتی در طبقه سوم نیز بالکن کوچکی نیز  مد نظر گرفته می شود و همین مشخصات است که باعث زیبا دیده شدن ویلا می شود. حتی سر و صدا به طبقه سوم راه نمی یابد، ویلانشینان آرامش بیشتری را تجربه خواهند کرد.

عوامل تاثیرگذار در اجاره ویلا در اطراف تهران

 • قیمت

قیمت یکی از عوامل تاثیرگذار بر اجاره ویلا است و اولین چیزی است که توجه شما را جذب می کند. مشخص است که هر چقدر که امکانات ویلایی بیشتر باشد، به همان اندازه مبلغ اجاره هم بالا خواهد بود. وقتی در ابتدا، اولویت های خودتان را مشخص کنید خیلی راحت می توانید ویلای مورد نظر خودتان را پیدا کنید.

 • قدمت

هر چقدر که ویلا نوساز باشد، به همان اندازه، قیمت بالاتری خواهد داشت. این نوع ویلاها، در مقایسه با ویلاهای قدیمی محکم بوده و می توان با خیال راحت در آن سکونت کنید.

 • موقعیت مکانی

مکان یک ویلا در قیمت آن هم تاثیرگذار است. دسترسی به مراکز خرید و شبکه هایی ارتباطی به هنگام اجاره ویلا در اطراف تهران عامل تاثیرگذاری است و حتی وضعیت شمالی یا جنوبی ویلا هم مهم بوده و بر قیمت آن تاثیرگذار است. حتما به هنگام اجاره ویلا به موارد فوق توجه کنید.

بهترین مورد برای اجاره خانه ویلا

شما باید در ابتدا مطابق نیازهای خودتان، ویلا را پیدا کرده و آن را اجاره کنید. شما باید با توجه به نیازهای خانواده خودتان، خانه های ویلایی را بررسی کنید. املاک باشی بهترین موسسه ای است که شما به وسیله مشاوران آن ها می توانید ویلای مورد نظر خودتان را یافته و اجاره کنید. در صورتی که خانواده پر جمعیتی هستید، ویلا با تعداد خواب بالا را انتخاب کنید. به هنگام اجاره ویلا، حتما شرایط مختلف را سنجیده و اقدام کنید.

حتی می توانید به دنبال ویلاهایی که آسانسور دارند باشید، رفاه این نوع ویلاها نسبت به سایرین بیشتر بوده و به طور یقین، رفاه شما و خانواده شما هم بیشتر خواهد شد.

اجاره ویلا اطراف تهران یکی از موضوعات مورد علاقه پایتخت نشینانی است که دوست دارند روزهای آخر هفته به تعطیلات بروند، به خصوص اجاره ویلا استخردار اطراف تهران.
در ایام تعطیلات نوروزی، اجاره ویلا و سوئیت بحث داغ کسانی است که به نقاط مختلف کشور سفر می کنند

اجاره ویلا و سوئیت در نوروز

نوروز در راه است و مردم از خیلی وقت خود را برای استقبال از آن آماده می کنند. در ایام تعطیلات نوروزی، اجاره ویلا و سوئیت بحث داغ کسانی است که به نقاط مختلف کشور سفر می کنند. شما می توانید از مدت ها قبل، ویلا و سوئیت مورد نظر خود را انتخاب کرده و با پیش پرداختی، ویلا مورد نظر خودتان را رزرو کرده باشید. با پیش پرداخت ، می توانید از رزرو کردن آن برای خودتان، خیال تان را راحت کنید.

۳ نظر

ورود

 • نرگس فروردین ۱۶, ۱۳۹۹

  ای بابا امسالم که با بیماری کرونا نمیشه ویلا اجاره کرد : (

 • arash761 بهمن ۲۰, ۱۳۹۹

  امیدوارم هر چه زودتر از دست کرونا خلاص شیم. یکسال هست مسافرت درست حسابی نرفتیم. برای اجاره ویلا در اطراف تهران من از رومیتا استفاده کردم.

 • زهرا اکبری تیر ۲۲, ۱۴۰۰

  بعضی از سامانه ها اجاره ویلا را با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام می دهند.