جواب تست کرونا پائولو دیبالا و پائولو مالدینی مثبت اعلام شد

جواب تست کرونا پائولو دیبالا و پائولو مالدینی مثبت اعلام شد

پائولو دیبالا سومین بازیکن تیم فوتبال یوونتوس است که جواب تست کرونا او مثبت از آب درآمده. نشریه آرژانتین اینترنشنال ضمن انتشار تصویری از این بازیکن در کنار نامزدش اوریانا خبر ابتلای دیبالا به کووید ۱۹ را تایید کرد.

هفته گذشته باشگاه یوونتوس در خبری ابتلای Blaise Matuidi به کووید ۱۹ را تایید کرد. پیشتر این باشگاه سری آ از ابتلای Daniele Rugani به این بیماری خبر داده بود.

دیبالا در صفحه توییتر خود برای مخاطبانش نوشته است:

سلام به همه، خواستم به شما اطلاع دهم که ما نتایج تست کووید ۱۹ خود را دریافت کرده ایم و هم من و هم اوریانا به این بیماری مبتلا شده ایم.

خوشبختانه در وضعیت خوبی به سر می بریم. از پیام هایتان سپاسگزارم.

تست کرونا پائولو دیبالا و مالدینی

یوونتوس هم تایید کرده که این بازیکن ۲۶ ساله فاقد هرگونه علائم و نشانه بوده و به صورت داوطلبانه خود را در منزلش قرنطینه کرده است.

اما در خبری دیگر مشخص شد که پائولو مالدینی مدیر فنی تیم آث میلان و پسرش دانیل نیز که برای تیم جوانان آث میلان بازی می کند به کووید ۱۹ مبتلا شده اند.

باشگاه آث میلان نیز در تایید این خبر اعلام کرد که پائولو مالدینی و پسرش در وضعیت خوبی به سر می برند و قصد دارند خود را برای مدت دو هفته قرنطینه کنند.

در بیانیه رسمی این باشگاه چنین آمده است:

آث میلان تایید می کند که پائولو مالدینی مدیر فنی باشگاه به خاطر تماس با فردی که پیشتر تست کرونایش مثبت اعلام شده بود به این بیماری مبتلا شده و علائم این بیماری در بدن او نمود یافته است. پسر او دانیل هم که در پست فوروارد تیم جوانان آث میلان حضور دارد به کرونا ویروس جدید آلوده شده است.

پائولو و دانیل هر دو در وضعیت خوبی به سر می برند و به تازگی دو هفته قرنطینه خانگی خود را به پایان برده اند. آنها تا زمانی که به لحاظ بالینی بهبود کامل پیدا کنند در خانه می مانند.

پائولو مالدینی تاکنون هفت مرتبه برنده جایزه بهترین بازیکن سری آ ایتالیا شده و بین سال های ۱۹۸۴ تا ۲۰۰۹ میلادی نیز پنج مرتبه جام اروپا را به همراه تیم میلان به خانه برده است.

اسامی دیگر فوتبالیست های مبتلا به کووید ۱۹ را در روزیاتو بخوانید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود