خصوصی های صهبا شرافتی ؛ بازیگر نقش روناک در نون خ ۲

خصوصی های صهبا شرافتی ؛ بازیگر نقش روناک در نون خ ۲

صهبا شرافتی بازیگر نقش روناک در نون خ ۲ و در واقع خواهر زاده نوری خانزاده است. صهبا شرافتی متولد ۸ مهرماه ۱۳۷۷ در کرمانشاه و اصالتا کرد تبار است. روناک در سریال نون خ ۲ فعلا دانشجوست و سابقه چندان پررنگی در عرصه بازیگری ندارد. به نظر می رسد نون خ ۲ اولین حضور تلویزیونی او باشد هرچند که به گفته برخی سابقه اجرای تئاتر هم دارد.

روناک جایگزین کژال در نون خ ۲

روناک سریال نون خ ۲ در واقع تلاش می کند با خشونت و هیبت مردانه اش جای خالی کاراکتر کژال را پر کند؛ دختر کوچک نوری خانزاده که نقش پسر خانواده را ایفا می کرد و تلاش داشت که از خواهرانش در برابر خطرات محافظت کند.

کاراکتر روناک به رونی کلمن سریال نون خ ۲ شهرت پیدا کرده است. چهره خشن روناک و کارهای همراه با جدیت و خشونتش باعث شده تا مردان روستا از او بترسند. رفتار خشن روناک از او شخصیتی خاص ساخته است و سعی می کند همزمان نقش حامی را برای دایی و دخترهایش ایفا کند.

صهبا شرافتی در شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز حضوری فعال دارد و برخلاف آنچه در نون خ ۲ می بینیم ظاهرا شخصیتی طنز دارد چراکه تازگی ها به زبان کره ای به همه مخاطبانش پیام داده که دوستشان دارد. او در یکی از استورهایش اخیرا خود را اکسوال معرفی کرده. اکسوال اصطلاحا به طرفداران گروه موسیقی اکسو گفته می شود که یک بَند کره ای- چینی است و در سال ۲۰۱۱ توسط شرکت اس ام اینترتینمنت تشکیل شد.

در ادامه چند عکس از صهبا شرافتی را می بینید که از طریق صفحه عمومی اش در اینستاگرام منتشر کرده است:

عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی عکس صهبا شرافتی

 

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • محمد فروردین ۲۶, ۱۳۹۹

  ممنون از پستتون . بالاخره تو پست های اقتصادی و آگهی آقای زمانی یک پست خوب دیدیم .

  • علی زمانی فروردین ۲۶, ۱۳۹۹

   هیچ کدام از پست هایی که عنوان رپرتاژآگهی ندارن، آگهی نیستند و تحلیل و آموزش است. چون ۳ میلیون نفر ظرف هفته های اخیر به دنبال عرضه اولیه و بورس هستند، حجم مطالب اقتصادی و آموزشی روزیاتو تشدید می شود.
   آن کس که نداند و نداند که نداند
   در جهل مرکب ابد الدهر بماند