آهنگ سوز وردیم از عایشه گل با همکاری محسن یگانه منتشر شد

آهنگ سوز وردیم از عایشه گل با همکاری محسن یگانه منتشر شد

آهنگ سوز وردیم از عایشه گل (Ayşegül Coşkun) براساس ملودی بهت قول میدم از محسن یگانه منتشر شد.

عایشه گل جوشکن ( که کوچکترین دختر خانواده محسوب می شد در ۱۷ ژوئن سال ۱۹۸۵ میلادی در استانبول متولد شد. پدرش افسر پلیس است و همزمان دستی هم در موسیقی داشته و در زمینه نواختن سازهای بادی تبحر دارد.

علاقه او به موسیقی نیز در دوران دبیرستان به اوج خود رسید و در اغلب مراسم های مدرسه به اجرا می پرداخت. عایشه گل در رشته مدیریت کسب و کار از دانشگاه آتاتورک ترکیه فارغ التحصیل شده است. او مدت دو سال را به عنوان کارمند در بانک مشغول به کار بود تا اینکه تصمیم گرفت به دنبال علایق شخصی اش برود و حرفه خوانندگی را دنبال کند.

همین علاقه عاملی شد تا عایشه گل جوشکن در کلاس های گیتار و پیانو شرکت کند و در ادامه ترانه های مختلفی را طی همکاری هایش با ناشرهای مختلف به دست طرفدارانش برساند.

او سال گذشته به همراه پرویز پرستویی، الناز شاکردوست و محسن کیایی در فیلم مطرب ایفای نقش کرد. در این فیلم که به کارگردانی مصطفی کیایی ساخته شده است عایشه گل جوشکن نقش خواننده ای به نام نازان را ایفا می کند که در ادامه با یک خواننده خانه نشین پس از انقلاب ترانه ای به نام این صدای من است را به صورت مشترک اجرا میکند و به او کمک میکند که بعد از چهل سال بار دیگر خوانندگی را تجربه کند.

فروش فیلم مطرب در ایران رکورد تاریخ سینما را شکست و در بسیاری از جشنواره های فیلم حضوری موفق را تجربه کرد. این فیلم در کشورهای کانادا، انگلستان، آمریکا، آلمان و هلند نیز اکران شد و با استقبال بالای مخاطبانش روبرو گردید.

حالا عایشه گل جوشکن در یک ماجراجویی جدید ترانه بهت قول میدم از محسن یگانه را به زبان ترکی بازخوانی کرده است که آهنگسازی آن نیز بر عهده محسن یگانه خواننده مطرح کشورمان بوده است. برای دانلود این ترانه روی لینک زیر کلیک کنید.

اهنگ سوز وردیم از عایشه گل جوشکن

عایشه گل جوشکن در اینستاگرام نیز حضور فعالی دارد و صفحه او با نام کاربری aysegulcoskun@ بالغ بر ۴۲۲ هزار دنبال کننده دارد که بخش زیادی از آنها را ایرانیان تشکیل می دهند.

در ادامه گزیده ای از عکس های اینستاگرامی عایشه گل جوشکل را مشاهده میکنید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود