این مرد آمریکایی در فاصله دو ماه سه بار به ویروس کرونا آلوده شده

این مرد آمریکایی در فاصله دو ماه سه بار به ویروس کرونا آلوده شده

یک مرد آمریکایی مدعی شده که در دو ماه گذشته سه مرتبه به ویروس کرونا آلوده شده و حالا «نگران» است که مبادا هنوز بیمار باشد. ابتلای کریستین برمی ۲۶ ساله به کووید ۱۹ اولین بار در نوزدهم ماه مارس محرز شد و از آن زمان تاکنون نتایج تست کرونای او دو بار دیگر مثبت اعلام شده است.

البته علائم بیماری به شدت اولیه در کریستین ظاهر نشده اما هنوز هم برخی نشانه های کووید ۱۹ را میتوان در او دید. او که در هوستون تگزاس زندگی میکند در مصاحبه با شبکه ۶ فاکس گفت:

قطعا احساسی که الان دارم به مراتب بهتر از حال و روزم در ابتدای ابتلا به بیماری است اما هنوز هم به صورت ۱۰۰ درصدی خوب نشده ام. حس بویایی من مثل سابق خوب نیست، احساس خستگی دارم و نفس کم می آورم.

کریستین همچنان خود را قرنطینه کرده و حالا ۵۲ روز از زمانی که نخستین بار به او گفتند کووید ۱۹ دارد گذشته است. او در ادامه صحبت هایش گفت:

این ویروس صرفا یک فرایند فیزیکی نیست و جنبه روانی هم دارد. وقتی به آن مبتلا می شوید افکار منفی شما را احاطه می کنند. من ترسیده ام چون هنوز ویروس در بدنم وجود دارد.

ابتلای مجدد به کرونا

برمی گفته است که این هفته باز میخواهد تست کرونا بدهد و هرماه این کار را انجام می دهد تا زمانی که اعلام شود ویروسی در بدنش وجود ندارد.

خواندن این مطلب به شما توصیه میشود: راش پوستی، نشانه جدید کرونا

تاکنون ۸۸۴ مورد مرگ بر اثر ابتلا به کووید ۱۹ در تگزاس گزارش شده است و ۳۲۳۳۲ نفر نیز به این بیماری مبتلا شده اند. همچنین بالغ بر ۷۰ هزار نفر در سراسر آمریکا به ویروس کرونا آلوده شده اند. دونالد ترامپ روز گذشته اعلام کرد که به واسطه اقدامات انجام شده توسط دولت او، جان میلیون ها نفر در این کشور نجات یافته است و آمریکا در حال خروج از بحران کروناست.

با وجود آنکه مدلسازی های جدید خبر از مرگ احتمالی ۱۳۵ هزار نفر تا پایان ماه آگست را می دهند، طبق اعلام مقامات آمریکا نیمی از کسب و کارهای وابسته به دولت طی یک هفته آتی در این کشور بازگشایی می شوند.

ترامپ در این رابطه گفت:

من فکر میکنم به تدریج حال مردم خوب می شود. کشور دوباره فعالیت هایش را از سر می گیرد. ما جان میلیونها نفر را نجات داده ایم.

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود