انتقاد تند رابرت دنیرو از ترامپ؛ یک دیوانه آمریکا را مدیریت می کند

انتقاد تند رابرت دنیرو از ترامپ؛ یک دیوانه آمریکا را مدیریت می کند

رابرت دنیرو بازیگر، کارگردان و تهیه کننده آمریکایی اخیرا دشمنی خود با دونالد ترامپ رئیس جمهور این کشور را علنی کرده و مدعی شده که او ابدا متوجه نیست چه تعداد آدم به خاطر ابتلا به کرونا ویروس جان خود را از دست می دهند.

این هنرپیشه ۷۶ ساله برنده جایزه اسکار از جمله منتقدان سرسخت ترامپ است و حالا فرصت را غنیمت شمرده تا به خاطر سوء مدیریت بحران سلامت در این کشور بار دیگر انتقاداتش را علیه رئیس جمهور آمریکا مطرح نماید.

تا بعد از ظهر روز سه شنبه این هفته ۸۲۶۵۳ نفر در آمریکا به دلیل ابتلا به بیماری کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند که بیشتر از آمار ثبت شده توسط هر کشور دیگری است و تست کرونای تقریبا ۱.۴ میلیون نفر نیز در این کشور مثبت اعلام شده است.

رابرت دنیرو که در یکی از برنامه های Newsnight حضور پیدا کرده بود شرایط کنونی در کاخ سفید را به دوران شکسپیر تشبیه کرد و گفت:

یک دیوانه داریم که دایم از رقصیدن مردم در اینطرف و آنطرف حرف می زند.

ترامپ که حالا برای انتخابات ماه آبان در آمریکا آماده می شود مرتبا به خاطر نقض توصیه های مشاوران علمی خود در دوران دنیاگیری کووید ۱۹ مورد انتقاد قرار گرفته و از پوشیدن ماسک در مجامع عمومی خودداری می کند.

رابرت دنیرو

ماه گذشته رابرت دنیرو به خاطر مطرح کردن اظهارات جنجالی اش در مورد تزریق مواد ضدعفونی کننده به بیماران کرونایی مورد تمسخر قرار گرفت.

دنیرو در ادامه صحبت های خود گفت:

ترسناک است، ترسناک است! او دوباره می خواهد انتخاب شود در حالی که اصلا برایش مهم نیست چه تعداد آدم در آمریکا کشته می شوند. نه او ابدا توجهی به این آدم ها ندارد و آدم هایی که مورد توجه او قرار می گیرند اشخاصی هستند که بیشتر از جانب شخص او تحقیر می شوند.

شاید این توجه ساختگی ترامپ آنها را دلخوش کند اما واقعیت این است که ترامپ توجهی به این افراد ندارد.

دنیرو در نیویورک زندگی می کند که آمار مرگ و میر و ابتلا به کووید ۱۹ درآن بیشتر از هر ایالت دیگری بود.

او در این باره گفت:

اوضاع در نیویورک خیلی عجیب شده و این شهر مانند شهر مرده هاست. واقعا عجیب است و عجیب تر آنکه دیگر شهرهای بزرگ دنیا نیز همین وضعیت را دارند. شرایط مثل فیلم های علمی و تخیلی شده است اما واقعیت دارد.

اما دشمنی و خشم دنیرو از ترامپ به قدری است که در جریان مراسم اهدای جوایز تونی اواردز ۲۰۱۸ در میان جمعیت به ناسزاگویی علیه ترامپ پرداخت و ترامپ نیز در توییتر خود اینطور جواب او را داد:

رابرت دنیرو که بهره هوشی خیلی کمی هم دارد در فیلم ها خیلی از بوکسورها کتک خورده است. شب گذشته او را دیدم و واقعا باور دارم که او تعادل ندارد.

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود