پسری که ۱۰ سال مخفیانه پیانو یاد گرفته بود پدرش را در برنامه تلویزیونی غافلگیر کرد + ویدیو

پسری که ۱۰ سال مخفیانه پیانو یاد گرفته بود پدرش را در برنامه تلویزیونی غافلگیر کرد + ویدیو

پسری که ۱۰ سال به صورت مخفیانه نواختن پیانو را یاد گرفته بود در روز تولد ۷۰ سالگی پدرش با زدن موسیقی مورد علاقه او به صورت زنده در یک برنامه تلویزیونی او را حسابی سورپرایز کرد.

این پدر که از تهیه کننده های تلویزیون انگلستان بود نمی دانست چرا از نیوکاسل به شهر تاین دعوت شده تا در این برنامه زندگی شرکت کند. اما در حالی که مدت کمی از شروع برنامه گذشته بود چارلی استیت مجری برنامه Olly Ginelli پسر او را دعوت کرد تا به آنها ملحق شود و در ادامه این پسر خوش ذوق فاش کرد که قبل از تولد پدرش مشغول برنامه ریزی برای چه کاری بوده است.

این پسر قبل از اجرا خاطره ای از ۱۳ سال قبل را تعریف کرد و اینطور گفت:

پدر خاطرت هست؟ من آن موقع ۱۷ سال داشتم و به تو گفتم که میخواهم پیانو زدن را یاد بگیرم اما تو که کنار جرج فولر ایستاده بودی به من خندیدی!

هر دوی شما به من خندیدید و احتمالا یک دقیقه بعد حرف من را فراموش کردید اما آن خنده انگیزه ای شد برای من تا امروز اینجا باشم.

Olly که یک فیلمساز است در ادامه گفت که مکالمه او و پدرش در آن روز روی او تاثیر زیادی گذاشت و وقتی که ۲۰ ساله شد تصمیم گرفت به صورت پنهانی در نواختن  پیانو استاد شود و در روز تولد پدر او را شگفت زده کند.

او از ده سال گذشته گفت و اینکه چطور در یادگیری مصمم می شد و بعد از مدتی کار را رها می کرد اما در نهایت با پشتکارش توانست این روز را رقم بزند.

او حتی یک گزارش ویدیویی از تلاش هایش در این مدت تهیه کرده بود که نشان می داد چطور در این سال ها در اتاق های مختلف خانه و مخفیانه پیانو یاد می گرفته و همزمان در دانشگاه تحصیل می کرده است.

منبع: dailymail
بدون نظر

ورود