ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه چه بود؟ + ویدئو

ماجرای زنده شدن زن خرم آبادی در سردخانه چه بود؟ + ویدئو

دیروز خبر عجیبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک خانم میانسال خرم آبادی که مرگ او تأیید شده بود، بعد از سپری کردن حدود ۱۸ ساعت در سردخانه ای در خرم آباد دوباره زنده شد.

طبق آنچه دیروز در اخبار خبرگزاری ها منتشر شد، عبدالرضا شهبازی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی لرستان اعلام کرده بود این خانم ۴۲ ساله که بر اثر سکته فوت کرده بود، به سردخانه ی بهشت رضای خرم آباد منتقل می شود اما بعد از گذشت ۱۸ ساعت، وقتی صبح روز بعد پزشک قانونی برای معاینه ی جسد و صدور جواز دفن مراجعه می کند متوجه علائم حیاتی در این خانم خرم آبادی می شود. بعد از این اتفاق تیم پزشکی وارد عمل می شود و پس از احیای موفقیت آمیز این زن، او را به بیمارستان شهید مدنی خرم آباد می کنند.

گزارش این خبر حتی در اخبار صدا و سیما هم پخش شد که در آن دکتر آرش امین، متخصص قلب و عروق درباره ی جزئیات این اتفاق توضیح داد و در انتها بیان کرد که این زن هنوز در کما به سر می برد.

اما امروز معاون درمان علوم پزشکی لرستان خبر منتشر شده را تکذیب کرد.

عباس پزشکی، معاون درمان علوم پزشکی لرستان درباره ی جزئیات این اتفاق اظهار کرد: شب گذشته فردی همراه با مدارک شناسایی و برخی مدارک مربوط به بیمار خود برای دریافت مجوز دفن یک خانم به پزشکی قانونی استان مراجعه می‌ کند که با توجه به نقص مدارک پزشکی و عدم وجود جسد در محل، مسئولان پزشکی قانونی برای صدور مجوز دفن از او می‌ خواهند جسد را همراه خود به پزشکی قانونی بیاورد. این فرد صبح روز بعد به همراه جسد به پزشکی قانونی مراجعه می‌ کند که پس از بررسی‌ های صورت گرفته توسط پزشکی قانونی مشخص می‌ شود که او دارای علائم حیاتی بوده و اصلا فوت نکرده است. بلافاصله پس از اقداماتی که تیم پزشکی بیمارستان شهید مدنی بر روی این فرد انجام داد او در حال حاضر در شرایط پایداری قرار دارد.

پزشکی با تکذیب حضور ۱۸ ساعته ی فرد مذکور در سردخانه اظهار داشت: خبر اولیه که در این زمینه منتشر شد اشتباه بود و بر اساس پزشکی قانونی به عنوان مرجع رسمی در این زمینه، این خانم شب قبل از این رخداد در مراکز درمانی و یا سردخانه حضور نداشته است.

منبع: farsnews ، mehrnews ، borna
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • ناشناس اردیبهشت ۳۱, ۱۳۹۹

    معمولا” همون خبر اولی که پخش میشه راسته نه خبرهای بعد که خبر اول رو تکذیب میکنند !