سگ هاسکی که به خاطر چشم های لوچش طرد شده بود از طریق فیسبوک خانواده دار شد

سگ هاسکی که به خاطر چشم های لوچش طرد شده بود از طریق فیسبوک خانواده دار شد

یک سگ هاسکی دوست داشتنی با چشم های لوچ که با بیرحمی تمام توسط پرورش دهنده اش و به خاطر ظاهر عجیبش به حال خود رها شده بود بالاخره صاحبان همیشگی اش را پیدا کرد، پس از آنکه مسئولین محل نگهداری از این سگ، در فیسبوک برای پذیرش او فراخوان دادند. جوبیلی (Jubilee) که تنها ۴ سال دارد، در دو سال اخیر در خانه هاسکی های نیوجرسی نگهداری می شد تا اینکه کارکنان تصمیم گرفتند تصاویری از او را در اینترنت منتشر کرده و از تلاش های خود برای پیدا کردن خانواده ای که سرپرستی او را بر عهده بگیرد بنویسند.

هاسکی

و در کمال ناباوری، این پست فیسبوکی به سرعت در شبکه های اجتماعی بازنشر شده و صدها نفر برای پذیرش سرپرستی جوبیلی اعلام آمادگی کردند، از جمله خانواده ای که در گذشته نیز یک سگ را از این مرکز پذیرفته بودند و به عنوان بهترین گزینه برای بردن این هاسکی لوچ به خانه انتخاب شدند.

هاسکی

سخنگوی این مرکز نگهداری از سگ ها در تماس با سی ان ان در این باره چنین گفته است: «از آنجایی که پست فیسبوکی اصلی به سرعت بازنشر شد، ما مقدار باورنکردنی از عشق، حمایت و درخواست، از جمله درخواست پذیرش سرپرستی دریافت کردیم. خوشحالیم که می بینیم همه او را فوق العاده می بینند، چیزی که ما همیشه می دانستیم».

هاسکی

وی همچنین افزود که جوبیلی، بالاخره «خانه نهایی اش را با یک خانواده که قبلاً نیز سگی از ما به سرپرستی گرفته بودند» یافت. در پست فیسبوکی که برای پذیرش این سگ هاسکی منتشر شده بود چنین آمده است: «اسم من جوبیلی است. من یک سگ هاسکی ماده ۴ ساله هستم که برای مدت طولانی در خانه هاسکی ها بوده ام. من ابتدا متعلق به یک پرورش دهنده بودم که نمی توانست مرا به فروش برساند زیرا می گفت که من ظاهر عجیب و غریبی دارم».

هاسکی

ادامه این درخواست چنین است: «هاسکی ها سگ هایی با ظاهر خارق العاده بوده و نمی دانم که چرا من شبیه آن ها نیستم. ای کاش زیبا بودم تا هر کسی می خواست که من سگ او باشم. من سگ های دیگر را دوست دارم اما از گربه ها خوشم نمی آید. من انسان ها را دوست دارم اما کمی خجالتی هستم زیرا انسان ها اغلب به ظاهر من می خندند. کسی هست که یک سگ هاسکی با ظاهر بامزه بخواهد؟ ای کاش خانواده ای برای خودم داشتم که می توانست مرا دوست داشته باشد حتی با این وجود که زیبا نیستم».

هاسکی

بعد از تنها ساعاتی از انتشار این پست در فیسبوک، کاربران بیش از ۳۲,۰۰۰ بار آن را بازنشر کرده و به آن واکنش نشان دادند. صدها نفر نیز از تمایل خود برای پذیرش سرپرستی این هاسکی گفتند و برخی دیگر نیز به تمجید از ظاهر کارتونی و جالب او پرداختند.

بیشتر بخوانید: ۱۰ واقعیت جالب در مورد نژاد سگ هاسکی

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود