بهترین رنگ های رژلب برای تابستان ۲۰۲۰

بهترین رنگ های رژلب برای تابستان ۲۰۲۰

رنگ رژلب نیز درست مانند صنعت پوشاک پیرو مد روز است و در هر فصل از سال با توجه به محصولاتی که شرکت ها می سازند و البته رنگ مد سال، رنگ خاصی از آن مد می شود. امسال هم گفته شده که قرمز و برق لب های اکلیل دار جزو ترندهای اصلی هستند. البته اینها تنها رنگ های مورد نظر میکاپ آرتیست ها برای تابستان ۲۰۲۰ نیستند و در ادامه از شما دعوت می کنیم با دیگر رنگ های پیشنهادی آنها آشنا شوید.

امسال نیز مانند همیشه لب های پُر و گوشتی مد هستند اما پیشنهاد نمی کنیم که مانند هما (همسر نقی در سریال پایتخت) گزینه تزریق ژل را برای پیروی از ترندهای روز دنبال نکنید و در عوض با یک حقه ساده این کار را انجام دهید: استفاده از خط لب و برق لب!

ترندهای رژلب برای بهار و تابستان ۲۰۲۰ آنطور که بزرگان صنعت مد دنیا می گویند شامل رنگ های قرمز، صورتی عروسکی و آبی می شود! بله آبی! امسال گویا رژلب های آبی مد شده اما همچنان رنگ های قهوه ای، طلایی و سبز پاستلی هم مد است.

لب های قهوه ای

هنرمندان حوزه آرایش و مد همگی روی این نکته توافق نظر دارند که لب های قهوه ای بزرگ ترین ترندهای آرایشی بهار و تابستان ۲۰۲۰ هستند بخصوص اگر بخواهید سرتا پا لباس قهوه ای هم بپوشید! دبورا از جمله برندهای خوب آرایشی و محصول کشور ایتالیاست که رژلب های شاین قهوه ای با ماندگاری خوبی را تولید میکند.

رژلب قرمز

رژلب های قرمز نیز مطمئنا جزو بزرگترین ترندهای آرایشی بهار و تابستان ۲۰۲۰ به شمار می روند و اگر همین یک رنگ را در کیف آرایشی خود دارید برای شما کفایت می کند.  توصیه کارشناسان این است که برای ماندگاری بیشتر رژلب های قرمز با استفاده از براش های آرایشی سر گرد آنها را روی لب های خود که از قبل خشک کرده اید استعمال کنید و به جای کشیدن براش روی لب با حرکات ضربه ای آن را بزنید کنید و سپس لایه بعدی را اضافه کنید. پوپا از جمله برندهای خوب ایتالیایی است که محصولاتش را به با حداقل مواد شیمیایی می سازند و طرفداران زیادی در ایران و خارج از کشور دارد.

رژلب های براق، صورتی، آبی و سبز

یکی دیگر از ترندهای رژلب برای بهار و تابستان ۲۰۲۰ انواع براق است که احتمالا در کیف آرایشی هر خانمی می توان آنها را پیدا کرد. صورتی عروسکی است (خرید از دیجی کالا) و آبی هم از دیگر پیشنهادات میکاپ آرتیست های مطرح دنیا هستند و در واقع به همین دلیل است که اغلب برندهای آرایشی امسال رنگ آبی را هم به مجموعه رژهای خود اضافه کرده اند. سبز هم از دیگر رنگ های آرایشی مطرح این تابستان است و شرکت هایی مثل گوچی یک ترکیب رنگی سبز و طلایی را هم تولید کرده اند که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

تابستان امسال فصل رژلب های مات نیست!

همانطور که در بالا اشاره کردیم امسال سال رنگ های براق و شاین است و گرچه رژهای مات ماندگاری بهتری دارند اما دیگر دورانشان تمام شده (حداقل برای فصل پیش رو) و اگر نگران ماندگاری رژلب های براق هستید میتوانید از انواع ماندگار آنها نظیر برند لورآل استفاده کنید.

خط لب فراموش نشود

خط لب از جمله ملزومات آرایشی است که امسال تابستان باید در کیف آرایش هر خانمی باشد و استفاده از آن همراه با رژلب های براق بسیار توصیه می شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود