دستگیری دکتر روانشناس به جرم اغفال زنان در مشهد

دستگیری دکتر روانشناس به جرم اغفال زنان در مشهد

مدیران دو مرکز مشاوره روانشناسی در مشهد به دلیل گستردگی جرایم هولناک در حالی با اتهام سنگین افساد فی‌ الارض رو به رو شدند که هنوز تحقیقات بیشتر درباره زوایای پنهان این ماجرا ادامه دارد.

دستگیری دکتر روانشناس به جرم اغفال زنان در مشهد

به گزارش ایسنا به نقل از «خراسان»، این پرونده حساس چندین ماه قبل زمانی در دادستانی مرکز خراسان رضوی گشوده شد که اخبار محرمانه از اغفال زنان جوان توسط مدیر ۴۰ ساله یکی از مراکز مشاوره روانشناسی در مشهد حکایت داشت. اهمیت این گزارش‌ ها از منابع موثق، موجب شد دادستانی مشهد دستورات ویژه‌ ای را برای پیگیری غیر مستقیم همراه با رصدهای اطلاعاتی این ماجرا صادر کند.

پس از آن مشخص شد مرد ۴۰ ساله عضو هیئت علمی یکی از دانشگاه‌ های کشور است و با راه‌ اندازی مرکز مشاوره روانشناسی، زنان و دختران جوان دارای مشکلات احساسی، خانوادگی یا اجتماعی را با توسل به ترفندهای خاص، فریب می‌دهد و آنان را طعمه نیات پلید و شیطانی خود می‌ کند.

در همین اثنا دادستانی مرکز خراسان رضوی دستور گسترش دامنه تحقیقات را صادر کرد و از سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره کل اطلاعات خراسان رضوی خواست رسیدگی به این پرونده حساس را در دستور کار قرار دهند.

تلاش‌ ها و رصدهای اطلاعاتی شبانه‌ روزی نتیجه داد و مرد ۴۰ ساله در حالی دستگیر شد که بررسی‌ ها نشان داد زن دیگری که او نیز تحصیلات عالیه دارد، مرد ۴۰ ساله را در ارتکاب جرایم اتهامی همراهی می‌کند. وقتی عمق هولناک این پرونده لو رفت و مشخص شد بیش از ۴۰ زن طبق اطلاعات به دست آمده، طعمه اهداف شوم و شیطانی شده‌اند، حساسیت ماجرا چندین برابر شد.

به این ترتیب دادسرای عمومی و انقلاب مشهد حکم به جلب متهمان داد.

با دستگیری دو مرد و زن مذکور که عنوان «دکتر» نیز دارند، این پرونده وارد مرحله جدیدی شد. تحقیقات محرمانه ابعاد جدیدی از این فاجعه را فاش کرد. بررسی‌ ها بیانگر آن بود که مرد ۴۰ ساله زنان دارای مشکلات روحی و تالمات روانی را با ادعاهای دروغین ارتباط با امام زمان (عج) به مکان‌ های خاصی می‌ کشاند و آنها را طعمه هوسرانی‌ های خود قرار می‌ داد. از سوی دیگر بررسی‌ های دقیق و محرمانه درباره نقش خانم دکتر در این ماجرا نشان داد او نیز با راه‌ اندازی مرکز مشاوره در مشهد و با استفاده از تخصص هیپنوتیزم، روح و روان زنان جوان را طی یک دقیقه به تسخیر خودش درمی‌ آورد و خواسته خود را به زنان دارای مشکل تلقین می‌ کرد و آن ها نیز خواست او را انجام می‌ دادند. همچنین با افشای راز این مرکز مشاوره‌ ای مشخص شد که او زنان زیادی را به مرکز مشاوره مرد ۴۰ ساله معرفی کرده بود.

دو مرکز مشاوره‌ ای پلمب شدند و اسناد و مدارک موجود در این دفاتر برای بررسی‌ های دقیق به اداره کل اطلاعات خراسان رضوی انتقال یافت.

از سوی دیگر با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا و لو رفتن زوایای پنهان دیگری از اتهامات هولناک این افراد، قاضی شعبه ۲۰۴ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد اتهام افساد فی‌ الارض را به آنان تفهیم کرد تا بررسی‌ های گسترده‌ ای درباره جرایم احتمالی دیگر آنان صورت گیرد.

منبع: isna
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

  • Alireza خرداد ۱۲, ۱۳۹۹

    نمیدونم این خبر ها چرا گنگ هست،
    با یه دقیقه هیپنوتیزم همه چی رو قبول میکردن؟خنده داره

  • سعید خرداد ۱۳, ۱۳۹۹

    “با استفاده از تخصص هیپنوتیزم، روح و روان زنان جوان را طی یک دقیقه به تسخیر خودش درمی‌ آورد”
    به نظر خودتون این جمله مسخره نیست؟ لااقل مطلب رو با یه لحن منطقی بنویسید‌.