فروشگاه اینترنتی قیمت تشک با تخفیف‌های ویژه

فروشگاه اینترنتی قیمت تشک با تخفیف‌های ویژه

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

فروشگاه اینترنتی قیمت تشک با محصولات جدید و تخفیف های ویژه در چهره جدید رونمایی شد. ما در فروشگاه اینترنتی قیمت تشک تنها تشک و محافظ تشک به صورت تخصصی عرضه میکنیم. همچنین میتوانید از ما در زمینه خرید تشک مشاوره های تخصصی بگیرید.

فروشگاه اینترنتی قیمت تشک

  –  –  –  –  –   gheymattoshak.ir –  –  –  –  –

۰۹۱۲۹۵۳۱۶۲۳

 

چه محصولاتی در قیمت تشک عرضه می شود؟

ما در قیمت تشک به صورت تخصصی به فروش تشک های تخت خواب مشغول هستیم

بهترین محصولات بازار را در کنار هم آورده ایم که بتوانید از بین آنها مدل مناسب خود را پیدا کنید.

تشک ویستر، خوشخواب، رویا، زست، پارمیس و … از محصولات عرضه شده در فروشگاه اینترنتی قیمت تشک هستند. همینطور محصولات گرین رست در دسته محافظ تشک نیز عرضه می شوند.

در این سال ها سعی کرده ایم تا با کاهش هزینه ها بتوانیم قیمت ها در پایین ترین سطح آن به بازار عرضه کنیم تا برای مصرف کننده در این شرایط اقتصادی کمکی باشیم. قیمت تشک رویا از نمونه های آن است. می توانید قیمت های مارا مقایسه نمایید.

چرا از فروشگاه اینترنتی قیمت تشک خرید کنم؟

فروشگاه اینترنتی قیمت تشک عرضه کننده برندهای مطرح تشک در ایران به همراه محافظ تشک آنهاست. تخصص ما تشک تخت خواب است. می توانید روی کمک ما برای خرید بهترین تشک که مناسب خودتان باشد روی ما حساب کنید. ما بیش از مدل تشک از چندین برند مطرح داریم که تنوع بسیار خوبی را برای خرید در اختیار شما می گذارد ما با استقاده از تخصص خود و تجربه بیش از ۳ سال فعالیت و نظرات مشتریان می توانیم با گرفتن اطلاعات از شما به شما بهترین پیشنهاد را بدهیم. همینطور با جمع کردن بهترین برندها و قیمت های مناسب سعی در جلب نظر مشتریان خود داریم.

شیوه‌های ارسال و حمل و نقل در فروشگاه اینترنتی قیمت تشک

حمل سفارش شما

نخوه ارسال به مقصد و سفارش بستگی دارد. در فروشگاه اینترنتی قیمت تشک روش های مختلفی بر همین اساس به صورت سیستمی به شما پیشنهاد می شود که میتوانید بر اساس زمان مورد نظر و هزینه تصمیم به انتخاب هریک از گزینه های مورد نظر بگیرید.

حامل های ما شامل ماشین حمل و پیک و پست برای شهر تهران و شهرهای همجوار استان تهران هستند.

برای شهرها و استان های غیر همجوار امکان انتخاب بین پست، تحویل به باربری و تیپاکس وجود دارد. شما می توانید نسبت به تحویل به هر شعبه باربری در تهران اقدام نمایید.

کافیست نام، آدرس و شماره تماس باربری مورد نظر را برای ما در متن پیام در خواست های خود وارد نمایید.

برگشت محصول

در صورت برگشت محصول به هر دلیلی و با هماهنگی خدمات پس از فروش، می‌بایست بسته به مبدا ارسال اقدام به ارسال نمایید. در تهران امکان برگشت بوسلیه ماشین‌های حامل وجود دارد که می‌توانید درخواست برگشت محصول همراه با ماشین حمل را از بخش خدمات پس از فروش درخواست نمایید. بدیهی است هزینه های حمل برگشت محصول به عهده مشتری است.

درباره فروشگاه اینترنتی قیمت تشک

قیمت تشک یک فروشگاه اینترنتی است که در حوزه ملزومات خواب از سال ۹۷ شروع به کار کرده است. ما در قیمت تشک تلاش میکنیم بهترین قیمت تشک های تخت را به مشتریان عرضه کنیم.

تلاش برای خدمات دهی مناسب، امکان برگشت محصول، روش های ارسال و پرداخت متنوع و حفظ و اضافه کردن بهترین محصولات تشک تخت ارزش ویژه کار ماست.

جدید ترین محصولات فروشگاه اینترنتی قیمت تشک

قیمت تشک همیشه محصولات جدید را در سریعترین زمان ممکن به فروشگاه خود اضافه می کند. می توانید محصولات جدید را همیشه در قیمت تشک خریداری نمایید.

 1. تشک رویا اولترا پلاس : جدیدترین تشک رویا است.تشک رویا اولترا پلاس همچون دیگر مدل های سری اولترا رویا فنر منفصل بوده و همینطور مثل تشک رویا اولترا ۱، در دو طرف اسکلت فنر منفصل خود از لایه های فنری میکرو یا سل پاکت بهره میبرد. اما تفاوت اصلی در یک لایه اسفنج CNC Foam و لایه اسفنج HR است که به تازگی خط تولید آن در رویا ایجاد شده است.
 • اسکلت فنری منفصل
 • لایه سل پاکت در دو طرف
 • لایه اسفنج برش خورده در دو طرف
 • لایه اسفنج HR در دو طرف
 • ۹ سال تضمین کیفیت
 • ۳۸ سانتیمتر ارتفاع
 • به همراه محافظ تشک پلاس رویا
 • پارچه گردباف ۱۰۰% نخ ویژه

 1. تشک رویا مدیکال پلاس : از سری تشک های طبی رویا است که در یک سطح لوکس طراحی شده است. تشک رویا مدیکال پلاس جدیدترین تشک طبی رویا است که تکنولوژی های جدید در آن به کار رفته است. این تشک با ارتفاع ۳۵ سانتیمتری در بین بلند قامتان تشک طبی در بازار قرار گرفته است.
 • لایه اسفنج برش خورده در دو طرف
 • لایه اسفنج HR در دو طرف
 • ۶ سال تضمین کیفیت
 • ۳۵ سانتیمتر ارتفاع
 • محافظ تشک در بسته
 • پارچه گردباف ۱۰۰% نخ ویژه
 1. محافظ تشک رویا پلاس
 2. محافظ تشک گلد پلاس گرین رست
 3. محافظ تشک سیلور پلاس گرین رست

بدون نظر

ورود