بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو در رابطه با پیش فروش ۱۲ محصول + جدول

بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو در رابطه با پیش فروش ۱۲ محصول + جدول

بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو روز گذشته برای پیش فروش ۱۲ محصول این خودروسازی منتشر شد. لیست خودروهای قابل ارائه در طرح پیش فروش یکساله ایران خودرو به شرح زیر است.

براساس بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو پیش فروش یک ساله خودرو از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۸ آغاز شده و تا ساعت ۲۴ تاریخ ۹۹/۰۳/۲۰ به مدت ۳ روز اجرا می گردد و قرعه کشی حداکثر سه روز پس از اتمام زمان ثبت نام انجام و اسامی منتخبان اعلام می گردد.

جدول مشخصات ۱۲ خودرو عرضه شده براساس بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو به شرح زیر است:

بخشنامه 4310 ایران خودرو

متن بخشنامه ۴۳۱۰ ایران خودرو:

به: نمایندگی های محترم مجاز ایران خودرو

موضوع: شرایط طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو–خرداد ۹۹

“با عنایت به اهمیت سلامت مشتریان محترم تاکید می گردد امکان ثبت نام از طریق سایت در منزل میسر است”

با سلام و احترام

بدینوسیله به اطلاع متقاضیان محترم می رساند، شرکت ایران خودرو در راستای سیاستهای وزارت صمت و ایجاد امکان ثبت نام و فرصت برابر برای همه متقاضیان و عرضه خودرو به مصرفکنند گان واقعی، پیش فروش یک ساله محصولات خود را اجرا خواهد نمود. متقاضیانی که در فروش فوق العاده انتخاب نشده اند نیز می توانند در این طرح با شرایط ذیل بدون دریافت مجدد کد کاربری و کلمه عبور ثبت نام نمایند.

نکته: درصورت درخواست بیش از ظرفیت بخشنامه، انتخاب متقاضیان از طریق قرعه کشی خواهد بود و در صورتیکه تعداد متقاضیان از ظرفیت کمتر باشد، تعیین اولویت تحویل خودروها با قرعه کشی مشخص خواهد شد.

تاریخ و نحوه ثبت نام: طرح پیش فروش یک ساله خودرو مطابق شرایط جدول یک، از روز یکشنبه مورخ ۱۸-۰۳ -۹۹ شروع و تا ساعت ۲۴ تاریخ ۲۰-۰۳ -۹۹ به مدت ۳ روز اجرا می گردد . حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام، قرعهکشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

قیمت خودرو و نحوه پرداخت:

 • قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.
 • پس از اعلام اسامی، انتخاب شدگان مبلغ پیش پرداخت هر خودرو را از درگاه ایران خودرو واریز می نمایند
 • الباقی وجه خودروها در زمان ارسال دعوتنامه با لحاظ هزینه های قانونی تعیین و دریافت می گردد.
 • قبل از اعلام اسامی انتخاب شدگان، مشتری هیچگونه وجهی واریز نخواهد نمود.
 • در هیچ مرحله ای از ثبت نام نیازی به ارائه چک از سوی مشتری نخواهد بود.

دریافت کد کاربری و کلمه عبور:

متقاضیانی که قبل از ۴ خرداد ۹۹ ،نسبت به ثبت اطلاعات شخصی و کد کاربری و کلمه عبور اقدام نموده اند، نیز لازم است با مراجعه مجدد به سایت مذکور برای به روز رسانی و تکمیل اطلاعات و دریافت کد کاربری و کلمه عبور جدید، اقدام نمایند.

جدول یک: شرایط طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو

فرآیند ثبت نام:

مرحله اول: متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور دریافت شده در مرحله قبل، می تواند به صفحه ثبت نام خودرو وارد و خودرو مورد نظر خود را انتخاب می کند.

مرحله دوم: پس از پایان ۳ روزه مهلت ثبت نام در طرح پیش فروش، در صورت بیشتر بودن متقاضیان از ظرفیت بخشنامه، حداکثر ظرف ۳ روز فرآیند قرعه کشی انجام و اعلام اسامی برندگان با حضور مراجع نظارتی صورت میپذیرد.

مرحله سوم: فهرست انتخاب شدگان نهایی از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام خواهد شد.

مرحله چهارم: پس از اعلام اسامی انتخاب شدگان در قرعه کشی، متقاضی می بایست ظرف ۳ روز کاری، پیش پرداخت اولیه خودرو را(که در اطلاعیه بعدی اعلام خواهدشد) از طریق سایت ایران خودرو به آدرس: ir.ikco.esale واریز نماید، عدم واریز پیش پرداخت وجه خودرو از سوی متقاضی به منزله انصراف از ثبت نام تلقی می گردد و شرکت هیچگونه مسئولیتی برای تحویل خودرو نخواهد داشت.

مرحله پنجم: تحویل خودرو براساس اولویت بندی تعیین شده در قرعه کشی و سایر ضوابط ابلاغی کمیته خودرو
و به تفکیک خودرو انتخاب شده توسط مشتری انجام خواهد شد.

شرایط عمومی بخشنامه جهت استفاده از طرح پیش فروش یک ساله:

بخشنامه 4310 ایران خودرو

۱ .متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره کارت بانکی و شماره حساب مربوط به خود را معرفی نماید و از همان کارت برای واریز وجه استفاده نماید. همچنین شماره تلفن همراه معرفی شده باید به نام خود متقاضی باشد.

۲ .حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) در شرکت های ایران خودرو و سایپا ۳۶ ماه می باشد.

۳ .به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو در کل بخشنامه های فروش ایران خودرو و سایپا تعلق می گیرد.

۴ .حداقل سن متقاضی ۱۸ سال تمام و ملزم به ارائه گواهینامه رانندگی خودرو (حداقل پایه سوم) می باشد.

۵ .شرکت در ثبت نام برای مشتریان حقوقی میسر نخواهد بود.

۶ .متقاضیان شرکت در ثبت نام چنانچه دارای پلاک انتظامی فعال (به نام خود) باشند، امکان شرکت در طرح پیش فروش یک ساله ( ۴ تا ۱۲ ماه) را نخواهند داشت.

۷ .انتقال حقوق ناشی از انتخاب شدن در قرعه کشی به اشخاص ثالث ممنوع است.

۸ .گارانتی خودرو پس از ۳ ماه از زمان تحویل در صورت عدم مراجعه به نمایندگی برای دریافت سرویس اولیه باطل می گردد و در مراجعه به نمایندگی کارکرد حداقل ۰۰۰,۱کیلومتری خودرو نیز الزامی است.

۹ .کد نمایندگی که در مرحله دوم و در زمان واریز وجه دوم توسط متقاضی انتخاب می گردد، می بایست با آدرس و کد پستی متقاضی در یک استان باشد.

۱۰ .هر متقاضی می تواند فقط از طریق یکی از خودرو سازان (ایران خودرو یا سایپا)در طرح پیش فروش شرکت نماید و اگر پس از پایان مهلت طرح مشخص گردد که از طریق هر دو خودرو ساز اقدام نمـوده اسـت اقـدام ایشان در ایران خودرو کان لم یکن تلقی می گردد.

۱۱ .انتخاب شدگان در طرح فروش فوق العاده، امکان شرکت در طرح پیش فروش یک ساله را نخواهند داشت.

۱۲ .در این بخشنامه امکان صلح وجود ندارد.

نکته۱ :در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی، در تطبیق با شرایط عمومی فوق الـذکر، در هرمرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویـل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود.

نکته۲ :ضمنا” کسانی که داری پلاک انتظامی فعال یا فاقد گواهی نامه باشند و در این طرح ثبت نام نمایند تا ۳ سال امکان ثبتنام درکلیه طرح های فروش در قالب بخشنامه های پیش فروش و فروش فوق العـاده شـرکت ایـران خودرو را نخواهند داشت .

شرایط ویژه بخشنامه جهت استفاده از طرح پیش فروش یک ساله:

۱ -متقاضیان شرکت در طرح پیش فروش، برای انتخاب خودرو از میان خودروهای قابل عرضه می توانند در مهلت ثبت نام به سایت فروش ایران خودرو به آدرس ir.ikco.esale مراجعه و نسبت به انتخاب خودروی مورد نظر خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است شرکت در این طرح صرفا” از طریق آدرس فوق امکان پذیر است و در صورت استفاده از سایر سایتها عواقب آن بر عهده متقاضی خواهد بود.

۲-اولویت تحویل خودرو به مشتریان بر اساس نتایج قرعه کشی و ضوابط ابلاغی از سوی کمیته خودرو خواهد بود.

۳ -انتخاب رنگ خودرو توسط مشتری، همزمان با اعلام رنگهای قابل عرضه در زمان تحویل، طی دعوتنامه صادره خواهد بود.

۴ -نوع و شرایط خودروهای قابل ارائه در این طرح در اطلاعیه بعدی اعلام خواهد گردید

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۲ نظر

ورود

 • RR خرداد ۱۹, ۱۳۹۹

  واقعا این چه شرایطیه گذاشتن؟ یک سال بعد به قیمت روز میخوان ماشین سی سال پیش رو بهت بندازن نصف پولتو گرو میگیرن و یکسال هم لازم داشتی نمیتونی ماشینتو بفروشی!

 • حسین مرداد ۲۵, ۱۳۹۹

  ضمن اینکه قیمت به روز خواهد شد یعنی قیمت کار خانه ۳ برابر میشه