واکنش طعنه آمیز و تند محمد علی ابطحی به محرومیت حیاتی از گویندگی به خاطر ابی

واکنش طعنه آمیز و تند محمد علی ابطحی به محرومیت حیاتی از گویندگی به خاطر ابی

محمد علی ابطحی ، رئیس دفتر و مشاور سابق سید محمد خاتمی و فعال اصلاح طلب، در توئیتی به ماجرای محرومیت محمد رضا حیاتی ، گوینده با سابقه خبر صدا و سیما از مجری گری به دلیل اظهارنظر این شخصیت در مورد ابی و اعلام ارادت خود به او، واکنشی  تند و طعنه آمیز نشان داده و از مسئولان صدا و سیما خواست که دورویی را کنار بگذارند. متن توئیت محمد علی ابطحی بدین شرح است:

‏واقعا تا کجا؟
به آقای ‎#حیاتی گوینده نازنینی که از ایام جنگ تا حالا خبرهایی که می نوشتید را می خواند، به خاطر ابراز ارادت به ‎#ابی از گویندگی محرومش کرده اید.
اقایان صدا وسیما، یک سری به اتاق وماشین دختر و پسرتان بزنید، پر از آهنگهای ابی است.
نفاق و دورویی را ترویج نکنید.

واکنش محمد علی ابطحی به ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی

محمدرضا حیاتی چندی پیش در ماجرای دعوای لفظی یک خواننده داخلی و همسر ابی در رسانه های اجتماعی، در یک مصاحبه اعلام کرده بود که به این خواننده خارج نشین ارادات داشته و سال های طولانی است که آهنگ های وی را گوش می دهد. چند روز بعد وی با چرخشی تعجب برانگیز در یک فایل ویدیویی اعلام کرد که از ماجرای اصلی درگیری بین همسر ابی و  محسن چاووشی بی اطلاع بوده و این بار اشاره ای به نام ابی نکرد. اما این پایان جنجال آفرینی آقای گوینده نبود زیرا در روزهای اخیر نیز وی در یک مصاحبه دیگر به طور تلویحی مدعی ممنوع التصویری و محروم شدن از گویندگی و ورود به صدا و سیما شده است.

واکنش محمد علی ابطحی به ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی
محمد علی ابطحی

حیاتی مدعی است که بعد از ابراز علاقه به ابی، از طرف بخش خبر صدا و سیما با وی تماس گرفته شده و از او خواسته شده فعلاً به صدا و سیما نیاید: «بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است. از آن روز به بعد تلویزیون نرفته‌ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید.‌من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم. اگر چه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم».

واکنش محمد علی ابطحی به ممنوع التصویری محمدرضا حیاتی
محمدرضا حیاتی

وی در ادامه افزود: «تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود. خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد. در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم».

ابی نیز به این موضوع واکنش نشان داده و در یک پست اینستاگرامی از ممنوع التصویر شدن محمدرضا حیاتی به خاطر ابراز ارادتش به خود اظهار تاسف کرد.

بیشتر بخوانید: خبر ممنوع الکار شدن حیاتی صحت دارد؟

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود