توضیحات کیانو ریوز پیرامون علت حضورش در ماتریکس ۴ ؛ فیلمنامه را دوست داشتم

توضیحات کیانو ریوز پیرامون علت حضورش در ماتریکس ۴ ؛ فیلمنامه را دوست داشتم

کیانو ریوز در تازه ترین مصاحبه خود از دلایلش برای حضور در ماتریکس ۴ گفت. ریوز قرار است به جای نئو در ماتریکس ۴ ایفای نقش کند که بعد از قسمت های The Matrix Reloaded و The Matrix Revolutions فیلمبرداری و تولید می شود.

ریوز در مورد تصمیم خود برای حضور در ماتریکس ۴ گفته است که چون لانا واچوفسکی فیلمنامه خیلی زیبایی نوشته و داستان جالبی را در آن به تصویر کشیده تصمیم گرفته که در این مجموعه حضور پیدا کند.

او در این باره گفته است:

این تنها دلیل من برای حضور در ماتریکس ۴ است. برای اینکه دوباره با لانا واچوفسکی همکاری کنم. تجربه خیلی خاصی از همکاری با او داشتم و به نظرم داستانی که او نوشته برایم خیلی معنی دار است و درست مانند فیلمنامه ماترکیس اولیه در سال ۱۹۹۹ پر از نکات جالب است.

Carrie-Anne Moss همبازی کیانو ریوز در ماتریکس ۴ که در نقش Trinity ظاهر می شود نیز در این باره گفته که به اندازه بیننده ها از شنیدن خبر ساخته شدن این قسمت هیجان زده شده است.

هیچوقت تصور نمی کردم که این اتفاق رخ بدهد. اصلا چنین چیزی در مخیله ام نمی گنجید.

این ستاره سینما در ادامه گفته است که نمیتوانسته در برابر پیشنهاد حضور در ماتریکس ۴ مقاومت کند.

ماتریکس ۴ از سری فیلم های علمی و تخیلی ماتریکس است که قرار شده در سال ۲۰۲۱ اکران شود و تولید آن را دو کمپانی مطرح وارنر برادرز و پیکچرز مشترکا بر عهده دارند.

تولید این قسمت از ماتریکس در چهارم فوریه سال ۲۰۲۰ با اسم رمز پروژه بستنی در سانفرانسیسکو آمریکا کلید خورد و قرار است سکانس هایی از آن در آلمان و شیکاگو ضبط شود. در ۱۶ مارس ۲۰۲۰ فیلم برداری ماتریکس ۴ به خاطر شیوع کووید ۱۹ درست مانند دیگر پروژه های سینمایی متوقف شد و قرار است ظرف یک ماه آینده مجددا از سر گرفته شود.

۲ نظر

ورود

  • Shakereh شهریور ۱۴, ۱۴۰۱

    واقعا فیلم ماتریکس ۴
    فیلم قشنگیه مخصوصا بازیگر نقش اول که این فیلمو زیبا تر هم کرده❤

  • محمد نامدار شهریور ۱۴, ۱۴۰۱

    بله بله واقعا فیلم زیبایست