شما هم با پتوهای دوران کودکی‌تان می خوابید؟ هشتگ babyblankets در تیک تاک

شما هم با پتوهای دوران کودکی‌تان می خوابید؟ هشتگ babyblankets در تیک تاک

عموماً افراد علاقه ویژه ای به چیزهای خود در دوران کودکی دارند، از پتو گرفته تا عروسک و لباس. به همین دلیل به هیچ عنوان غیرمعمول نیست افرادی را دید که هنوز بعد از دهه ها این اقلام را نگه داشته و حتی با آن ها می خوابند. چندین بزرگسال که از کاربران شبکه های اجتماعی و به طور ویژه تیک تاک هستند بعد از به اشتراک گذاشتن اشیائی که از دوران کودکی هنوز هم با آن ها می خوابند بسیار پرطرفدار شده اند. این ترند که از شبکه اجتماعی تیک تاک آغاز شد در ابتدا توسط کاربری به نام coreyxnathaniel  راه اندازی شد باعث بحث های زیادی در اینترنت شده است- در حالی که برخی این ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده را «زشت» توصیف کرده برخی دیگر آن ها را بسیار قابل درک و دوست داشتنی می دانند.

هشتگ babyblankets در تیک تاک

هر کلیپ از فرمتی مشابه پیروی می کند که در آن ها کاربران که اکثر آن ها در اوایل دهه سوم زندگی شان هستند (۲۰ و چند ساله) از پتوهای دوران کودکی خود که دهه ها از عمر آن ها می گذرد. بسیاری از کلیپ ها، از جمله یکی که متعلق به کاربری به نام gabbinaturman است بیش از ۱۳ میلیون بار دیده شده و بحثی بزرگ را بر سر این موضوع که آیا درست از افراد بزرگسال با پتوهای دوران کودکی شان بخوابند یا خیر ایجاد کرده است. این دختر از پتویی متعلق به دوران کودکی خود رونمایی می کند که اکنون تنها چند رشته نخ از آن باقی مانده است. یکی دیگر نوشته که فکر می کرده وی تنها کسی است چنین عادتی دارد: «فکر می کردم من تنها  نفر هستم».

البته اقلام دوران کودکی تنها به پتوها خلاصه نمی شوند و کاربری دیگر به نام twigstrem که اکنون ۲۲ سال دارد گفته که هنوز با یک عروسک کودکانه مربوط به دوران خودش می خوابد. این ویدیوها از کاربران تیک تاک فراتر رفته و بسیاری را در فضای مجازی را بر سر چیزی که اغلب از افشای آن خجالت زده می شدند متحد ساخته است. کاربران از هشتگ ##babyblankets برای ترند کردن این رویه جالب استفاده کرده اند که با استقبال کاربران شبکه های اجتماعی مواجه شده است.

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که هنوز با اشیاء و اقلام متعلق به دوران کودکی تان می خوابید این موضوع را در بخش دیدگاه های روزیاتو با ما در میان بگذارید.

منبع: yahoo
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود