عادل فردوسی پور با برنامه اینترنتی هفتگی باز می گردد

عادل فردوسی پور با برنامه اینترنتی هفتگی باز می گردد

بیش از یکسال از پایان اجباری برنامه فوتبالی نود با اجرای عادل فردوسی پور می گذرد. این مجری محبوب که دوشنبه شب ها با برنامه پرهیجان نود میهمان منازل ایرانیان علاقمند به فوتبال بود در سال ۹۷ علیرغم میل و علاقه باطنی اش به اجرای این برنامه پایان داد تا مسیر برای محمد حسین میثاقی ۳۴ ساله و برنامه فوتبال برتر باز شود. اما در تمام مدت این چند ماه عادل فردوسی پور هیچ انتقاد و گلایه ای به شرایط ناخواسته پیش آمده نکرد و در سکوت کار خود را به پیش برد.

او در تاریخ ۲۴ آذرماه سال قبل به مناسبت رقابت حساس دو تیم پرطرفدار بارسلونا و رئال مادرید برنامه تک قسمتی کلاسیکو را بر بستر VOP (یا شبکه های اینترنتی) و همراهی پژمان جمشیدی فوتبالیست و بازیگر منتشر کرد و افراد سرشناسی چون علی دایی، وریا غفوری، امیرمهدی ژوله و ژابی آلونسو از جمله مهمانان آن بودند که به بحث و تحلیل پیرامون این مسابقه مهم پرداختند و امکان تماشای رایگان بازی نیز در طول برنامه کلاسیکو برای عموم مردم فراهم شد.

عادل فردوسی پور

برنامه کلاسیکو تنها با گذشت ۲۴ ساعت از پخش، رکوردی دست ‌نیافتنی از تعداد بیننده‌ را به ثبت رساند و در سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و بازار که تنها پخش کنندگان “کلاسیکو” به شمار می رفتند توانست یک میلیون و ۸۲۰ هزار کاربر را ظرف تنها ۲۴ ساعت با خود همراه کند.

البته باید در نظر داشتن که عادل صرفا در میان نسل جوان و فوتبال دوست محبوب نبود و از آنجا که پیش بینی می شود کاربران بعضا در جمع های دوستانه یا خانوادگی به تماشای این برنامه نشسته اند انتظار می رود که عدد واقعی تماشاگران برنامه کلاسیکو از این هم بیشتر باشد.

حالا خبر رسیده که عادل فردوسی پور برنامه اینترنتی دیگری را در دست تولید دارد و به زودی از طریق فضای مجازی میهمان منازل هوادارانش خواهد بود. تهیه کنندگی این برنامه بر عهده شخص فردوسی پور خواهد بود و به صورت هفتگی پخش می شود. پیش بینی می شود که در روزهای آتی خبرهای بیشتری در مورد این برنامه اینترنتی و مجری محبوبش در خبرها منتشر شود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود