چگونه جنسیت تصاویر خود را با استفاده از اپلیکیشن FaceApp تغییر دهیم؟

چگونه جنسیت تصاویر خود را با استفاده از اپلیکیشن FaceApp تغییر دهیم؟

تغییر چهره و دستکاری تصویر یکی از معمول ترین و پرکاربردترین رویکردها در میان کاربران دنیای مجازی است و به همین دلیل اپلیکیشن ها و ابزارهای بسیاری بدین منظور توسعه یافته است. یکی از این اپلکیشن ها که بیش از بقیه برای کاربران شناخته شده و کاربرد فراوانی دارد FaceApp نام دارد. با استفاده از این اپلیکیشن می توان تغییراتی در تصاویر ایجاد کرد و حتی جنسیت آن ها را تغییر داد. بدین ترتیب می توان قیافه یک زن را به مرد و بالعکس تغییر داد. البته اپلیکیشن FaceApp در ابتدا به خاطر قابلیت نشان دادن پیری افراد مورد توجه قرار گرفت.

تغییر جنسیت با اپلیکیشن faceapp

این اپلیکیشن قابلیت های متفاوتی دارد که به طور کلی می توان آن ها را در چهار مورد دسته بندی کرد:

  1. اضافه کردن لبخند به تصاویر
  2. جوان یا پیر کردن صورت افراد
  3. افزایش جذابیت افراد در تصاویر
  4. تغییر جنسیت از زن به مرد و بالعکس

تغییر جنسیت با اپلیکیشن faceapp

همانطور که گفته شد یکی از قابلیت های جالب اپلیکیشن FaceApp این است که می توان با استفاده از آن جنسیت را تغییر دهید یعنی مرد را به زن و زن را به مرد تبدیل کنید، آن هم به شکلی بسیار واقعی و قابل باور. در ادامه می خواهیم نحوه انجام این کار را در این اپلیکیشن به شما آموزش دهیم.

تغییر جنسیت با اپلیکیشن faceapp

۱- برنامه FaceApp را باز کنید.

۲- عکسی که می خواهید تغییر جنسیت را روی آن اعمال کنید انتخاب کرده یا از خود عکس بگیرید. البته گزینه های دیگری نیز در این بخش وجود دارد و اپلیکیشن خود می تواند چهره ها را تشخیص دهد.

۳- بعد از انتخاب عکس مورد نظرتان به قسمت ابزارهای ویرایش در پایین صفحه بروید. در این قسمت ابزارهای ویرایش متفاوتی خواهید یافت.

تغییر جنسیت با اپلیکیشن faceapp

۴- در این قسمت می توانید افکت جنسیتی که می خواهید را پیدا و انتخاب کنید. می توانید گزینه های مختلفی را انتخاب کنید اما اصلی ترین گزینه ها زن (Female) و مرد (Male) خواهد بود. گزینه های با نام Female باعث می شوند که تصویر شما ظاهر یک زن را داشته باشد و گزینه Male نیز ظاهر مردانه به تصویر مورد نظر شما خواهد بخشید. همچنین افکت های دیگری در این بخش وجود دارد که با توجه به علاقه و نیاز خود می توانید از آن ها استفاده کنید.

تغییر جنسیت با اپلیکیشن faceapp

۵- پس از انتخاب افکت مورد نظر روی گزینه فلش که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید و تصویر دستکاری شده،ا بهتر بگوییم، تغییر جنسیت داده شده در اختیار شما قرار گرفته و می توانید آن را ذخیره یا با دیگران به اشتراک بگذارید.

بیشتر بخوانید: شبیه کدام هنرپیشه هستید؟

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود