زن روسی دخترش را ۲۶ سال در خانه زندانی و وادار به خوردن غذای گربه کرد + ویدیو

زن روسی دخترش را ۲۶ سال در خانه زندانی و وادار به خوردن غذای گربه کرد + ویدیو

یک زن بازنشسته روسی دخترش را به مدت ۲۶ سال در خانه زندانی کرده و در این مدت به او غذی گربه می داد. نژدا بوشوِوا همراه با مادر پیشر در کلبه ای زندگی می کردند که در آن گربه های زیادی نیز نگهداری می شد. او اجازه خروج از خانه را نداشت، خانه ای که نه برق داشت و نه آب لوله کشی. وی از سن ۱۶ سالگی و به خاطر «محافظت از او در مقابل خطرهای دنیای خارج» توسط مادرش در خانه حبس شده بود. تنها بعد از بستری شدن مادرش به دلیل بیماری بود که نژدای اکنون ۴۲ ساله توانست از خانه اش در روستای آرفینسکی در غرب روسیه خارج شود.

اسارت 26 ساله دختر روسی در دستان مادرش

مادر او، تاتیانا، بعد از اتمام مدرسه دخترش مانع از خروج او از خانه برای ادامه تحصیلاتش شده بود. نژدا می گوید که بعد از مدتی به این وضعیت عادت کرده و هیچ تلاشی برای خارج شدن از خانه نکرده بود. این مادر و دختر روسی بعد از بازنشستگی تاتیانا به شدت منزوی و خانه نشین شده و هر گونه کمکی از همسایه ها و مقامات رسمی محلی را رد کرده بودند. وقتی مادر بیمار شد، نژدا برای درمان او به مقامات محلی مراجعه کرده و از ماجرای ۲۶ سال اسارت خود در خانه پرده برداشت. او به مقامات گفت که خانه آن ها پر از موش و گربه بوده و همراه با مادرش در یک رختخواب می خوابیده است.

نژدا در سخنانی ترسناک در مورد تجربه ۲۶ سال اسارت خود چنین گفته است: «زندگی من بدتر از زندگی گربه است. گربه ها حقوق بیشتری دارند. من حتی دیگر وجود هم ندارم. من یک مرده متحرکم. من به کار احتیاج دارم، من به پاسپورت نیاز دارم». به گفته نژدا، بعد از مردن گربه ها، جنازه آن ها دور انداخته نمی شد. رسانه های محلی ادعا می کنند که این دختر روسی از سال ۲۰۰۶ حمام نکرده و در تصاویر منتشر شده از او می توان این موضوع را به وضوح مشاهده کرد. مقامات محلی می گویند که نژدا به دفتر آن ها مراجعه کرده و درخواست غذا کرده بود اما بعد از آنکه آن ها ساندویچ برایش تهیه کردند وی از خوردن امتناع می کرد.

آن ها ادعا کرده اند که نژدا دیوانه نیست. گفته می شود وی هیچ اطلاعی از کارکرد دنیای بیرون از خانه اش نداشته و حتی نتوانسته همراه مادرش به بیمارستان برود. هنوز به طور دقیق مشخص نیست که علت بستری شدن مادر نژدا چه بوده اما برخی علت را سکته قلبی اعلام کرده اند. این اولین باری نیست که اتفاقاتی اینچنین در روسیه خبرساز می شود. سال گذشته نیز ۴ کودک که توانایی حرف زدن نداشتند در یک آپارتمان مملو از مدفوع سگ، سوسک و ساس در سنت پترزبورگ پیدا شدند. در ماجرایی دیگر یک مرد ۵۲ ساله تایید کرد که جنازه ۲۹ کودک را از قبر بیرون کشیده و بعد از مومیایی کردنشان، از آن ها در آپارتمانش به عنوان عروسک استفاده می کرده است در حالی که والدینش نیز در خانه حضور داشته اما از واقعیت ماجرا بی خبر بودند.

بیشتر بخوانید: داستان بلانش مونیه؛ دختر فرانسوی که ۲۵ سال به خاطر عشق در خانه محبوس شد

منبع: thesun
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود