«بگویید مسیح سیاهپوست بوده واِلا کشته می‌شوید»: فریادهای یک مرد بر سر مسافران هواپیما

«بگویید مسیح سیاهپوست بوده واِلا کشته می‌شوید»: فریادهای یک مرد بر سر مسافران هواپیما

در طی بیشتر از یک ماه گذشت و بدنبال مرگ جورج فلوید ، جنبش جان سیاهان ارزشمند است به یک جنبش جهانی تبدیل شده که گاه از کنترل خارج می شود. تازه ترین مورد از افراط در این عرصه مربوط به مسافر پروازی در آمریکاست که مسافران را تهدید می کند اگر به سیاهپوست بودن عیسی مسیح اذعان نکنند همه آن ها را خواهد کشت.

عیسی مسیح

یک پرواز مربوط به خطوط هوایی آلاسکا ایرلاینز در روز یکشنبه ناچار به فرود اضطراری در سیاتل شد، پس از آن که یکی از مسافران تهدید کرد تمام مسافران پرواز را خواهد کشت. بر اساس ویدیویی که از این اتفاق منتشر شده، یکی از مسافران مرد این هواپیما که ماسک نیز بر دهان دارد، در راهرو هواپیمای پرواز ۴۲۲ به مقصد شیکاگو ایستاده و فریاد می زند: «تمام کسانی که در این پرواز هستند را خواهم کشت مگر اینکه بپذیرید عیسی مسیح یک مرد سیاهپوست بوده است».

در حالی که این مرد از کنار مسافران نگران و حیرت زده عبور می کند صدای او شنیده می شود که فریاد می زند: «بپذیرید» و چند بار می گوید: «به نام عیسی مسیح بمیرید». بر اساس گزارش خطوط هوایی آلاسکا ایرلاینز، این پرواز در حدود ساعت ۱۱:۱۵ صبح روز یکشنبه از فرودگاه سیاتل-تاکوما به پرواز درآمده و اتفاق مورد نظر ۲۰ دقیقه پس از شروع پرواز رخ داد. سخنگوی این ایرلاین مدعی شده که مرد مذکور در هنگام اوج گرفتن هواپیما دست به آشوب و خشونت زده است. در ادامه سه مسافر هواپیما که یکی از آن ها یک افسر پلیس بود به همراهی مهمانداران توانستند این مرد را به کنترل درآورده و روی صندلی اش بنشانند. در حالی که دو نفر از مسافران این مرد را تحت کنترل در می آورند یکی از مهمانداران با دستبندهای زیپی دست او را می بندد.

عیسی مسیح

در ادامه خلبان اعلام می کند که هواپیما در نزدیک ترین فرودگاه به زمین خواهند نشست اما در نهایت گفته می شود که هواپیما به مبدأ باز خواهد گشت. بعد از بازگشت به فرودگاه، مرد مذکور توسط پلیس از هواپیما خارج شده به زندان برده می شود. بازجویی ها از وی آغاز شده اما تاکنون انگیزه او از این کار مشخص نشده است. در ادامه این ماجرا، پرواز مذکور نیز لغو شده و مسافران با پروازی دیگر به شیکاگو رفتند.

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • نامجو تیر ۲۴, ۱۳۹۹

  بعضیا رسما رد دادن. ۲۰-۳۰ سال پیش کی فکر میکرد در دهه سوم قرن ۲۱ بشر دچار چنین بلاهتی بشه.

 • داوود تیر ۲۴, ۱۳۹۹

  دنیا اشفته بازاری شده که نگو.
  اما یه چیزی فهمیدم. اینکه غرب اندازه خودمون جهل زده هست.
  طرف انجیل گرفته دوتا فحش به کرونا میده میگه کرونا رفت همدیگه رو بغل کنین.
  طرف تو امریکا ماسک نمیزنه میگه ازادم
  طرف تو ایتالیا میگه کرونا مسیحیا رو مبتلا نمیکنه
  اینور حرم لیس میزنن
  اینور میخواستن شکایت کنن چرا ضد عفونی تو حرم زدن
  اینور در شکوندن
  البته بگما مسیح اروپایی نبود. برا همین این مسافره حق داره. طرف اهل همینورا بود.

 • علیرضا تیر ۲۵, ۱۳۹۹

  دیگه دارن پررو میشن هر چیزی حدی داره