دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدر به کما رفت

دختر کوهدشتی با ضربات پتک پدر به کما رفت

خشونت خانوادگی این‌ بار گریبان یک دختر ۲۰ ساله ی کوهدشتی را گرفت. یک دختر جوان دیگر قربانی خشم ناگهانی پدرش شده و حالا روی تخت بیمارستان با مرگ دست‌ و پنجه نرم می‌ کند. این دختر ۲۰ ساله در دعوایی خانوادگی با ضربه ی پتک به سرش به کما رفت. پدر این خانواده قصد داشت پس از کشتن دخترش، همسرش را نیز به قتل برساند اما صدای فریاد کمک زن مانع یک جنایت دیگر شد. با این حال پدر خانواده وقتی دید که موفق به قتل همسرش نمی‌ شود با قرص برنج به زندگی خود پایان داد.

ساعت ۵ صبح روز سه‌ شنبه زن میانسالی در خانه‌ ای در کوهدشت، یکی از شهرستان‌ های استان لرستان، با فریاد از مردم کمک خواست. وقتی همسایه ها رسیدند زن با گریه گفت شوهرش دخترشان را زخمی کرده و قصد دارد او را هم به قتل برساند. بلافاصله موضوع به اورژانس و پلیس اطلاع داده شد و آن ها خیلی زود خود را به محل حادثه رساندند. دختر جوان که به‌ شدت زخمی شده بود، بلافاصله به بیمارستان منتقل شد. زن میانسال به مأموران پلیس گفت: «شوهرم اعتیاد دارد. او چند بار تا حالا به من و دخترم حمله کرده، این بار هم به سراغ‌ مان آمد تا ما را به قتل برساند. او با پتک به سر دخترم ضربه زد بعد به سراغ من آمد که توانستم فرار کنم و موضوع را به همسایه‌ ها بگویم.»

با این اظهارات، مأموران پلیس به سراغ مرد خانواده رفتند. این مرد که حال و روز مناسبی نداشت با دیدن مأموران گفت که قرص خورده و به‌ زودی خواهد مرد. بلافاصله او هم به بیمارستان منتقل شد ولی نتوانست دوام بیاورد و جان خود را از دست داد. تحقیقات اما درباره ی این جنایت خانوادگی از سوی پلیس ادامه یافت. زن میانسال در تحقیقات بعدی گفت: «نمی‌دانم چرا این مرد این کار را کرد. او به علت اینکه در دام اعتیاد افتاده بود و شیشه مصرف می‌ کرد، دست به چنین کاری زد و در نهایت زندگی من و دخترم را نابود کرد.»

یکی از همسایگان این خانواده ماجرای آن صبح را این چنین روایت کرد: «این خانواده سال‌ ها است که در این خانه زندگی می‌ کنند. مرد خانواده کارمند بازنشسته ی شهرداری بود؛ اتفاقاً وضع مالی بدی نداشتند ولی او چند وقتی می‌ شد که در دام شیشه گرفتار شده بود. از وقتی معتاد شد، خانواده‌ اش را مرتب اذیت می‌ کرد. چند باری شنیدیم که به جان همسر و دخترش افتاده و آن ها را کتک زده بود. آن روز هم وقتی صدای فریادهای آن ها را شنیدیم، خود را مقابل خانه‌ شان رساندیم.

زن بیچاره گریه می‌ کرد و می‌ گفت بالاخره کار خودش را کرد. در گریه‌ هایش گفت که قبلاً هم برای پول و اختلاف سر مسائل مالی قصد داشته آن ها را به قتل برساند، اما موفق نشده و این بار هم در خواب به سراغ‌ شان رفته بود. به ‌هر حال بعد از این اتفاق مرد خانواده خودش را هم کشت. گویا او هنگام قتل شیشه مصرف کرده بود و در حالت طبیعی خودش نبوده، اما وقتی دخترش را زخمی می‌ کند و به حالت طبیعی برمی‌ گردد، دست به خودکشی می‌ زند. حالا هم از بیمارستان شنیده‌ ایم که حال این دختر اصلا خوب نیست و به کما رفته است.»

دختر خانواده به بیمارستان خرم آباد اعزام شده است.

در حال حاضر پلیس تحقیقات خود را برای این پرونده همچنان ادامه می‌ دهد تا زوایای پنهان این ماجرای تلخ آشکار شود.

منبع: شهروند
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود