احسان خواجه امیری هم گرفتار کرونا شد

احسان خواجه امیری هم گرفتار کرونا شد

احسان خواجه امیری ، خواننده مشهور و محبوب پاپ، روز گذشته با انتشار استوری ای در صفحه ی اینستاگرامش از ابتلای خود به ویروس کرونا خبر داد.

احسان خواجه امیری هم گرفتار کرونا شد

خواجه امیری در این استوری که با تصویری از خود او همراه بود، اشاره کرد که چهار روزی است به این بیماری مبتلا شده و نوشت:

«کرونا از اون چیزی که فکر می کنید به ما نزدیک تره. بماند به یادگار. امروز روز چهارم بود.»

اما احسان خواجه تنها عضوی از خانواده ی موسیقی ایران نیست که خبر ابتلایش به بیماری کووید-۱۹ منتشر شده.

اوایل تیر ماه، رضا بهرام، خواننده ی جوان موسیقی پاپ هم از ابتلای خود به این ویروس خبر داد و اعلام کرد طبق نظر پزشک معالج در قرنطینه ی خانگی به سر می برد. او حدود یک هفته قبل از طریق صفحه ی شخصی اش در اینستاگرام خبر بهبودی خود را به طرفدارانش اعلام کرد.

اما در همان روزهای آغازین تیر ماه خبر فوت یکی از اهالی موسیقی ایران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا هم منتشر شد. محمدرضا اعرابی، خواننده ی جوان اصفهانی پس از چند روز بستری در بخش مراقبت های ویژه در نهایت مغلوب بیماری کووید-۱۹ شد و دار فانی را وداع گفت.

گرچه طی ماه های گذشته خبر ابتلای چهره های هنری ایران به ویروس کرونا کمتر به گوش می رسید اما در روزهای اخیر شاهد آن هستیم که سلبریتی های ایرانی یکی پس از دیگری از گرفتار شدن خود به این ویروس خبر داده و درباره ی خطرات آن هشدار می دهند، مسأله ای که به نظر می رسد حاکی از اوج گیری شیوع کووید-۱۹ در سطح جامعه باشد.

دیروز امیرمهدی ژوله از ابتلای پیمان قاسم خانی به این بیماری خبر داد. این در حالی است که یک روز پیش از آن، منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر خبر ابتلای خود به ویروس کرونا را اعلام کردند.

هفته ی گذشته هم خبر گرفتار شدن بهاره رهنما و کیانوش گرامی به این بیماری منتشر شد.

پیش از این هم لیلا بلوکات، گلاب آدینه و دخترش، نورا هاشمی طی ماه های گذشته خبر ابتلای خود به بیماری کووید-۱۹ را اعلام کرده بودند.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود