شهره سلطانی هم به کرونا مبتلا شد

شهره سلطانی هم به کرونا مبتلا شد

شهره سلطانی ، بازیگر تئاتر و تلویزیون، روز گذشته با انتشار ویدئویی در صفحه ی شخصی خود در اینستاگرام از ابتلایش به ویروس کرونا خبر داد.

سلطانی در این ویدئو درباره ی وضعیت جسمانی خود توضیح داد. او گفت که ۱۹ روزی است درگیر بیماری کووید-۱۹ شده و به نوع شدید آن مبتلا شده است. شهره سلطانی ضمن تشکر از کسانی که پیگیر و نگران حال او بودند، از مردم خواست این بیماری را جدی بگیرند.

گرچه در ماه های ابتدایی شیوع کرونا در کشور به ندرت خبری از بیماری چهره های هنری ایران به گوش می رسید اما طی یک ماه اخیر تعداد قابل توجهی از چهره های مشهور حوزه ی هنر از ابتلای خود به بیماری کرونا خبر داده اند، امری که به نظر می رسد از شدت گرفتن شیوع بیماری در سطح جامعه حکایت داشته باشد.

چند روز قبل احسان خواجه امیری، خواننده ی محبوب و مشهور پاپ در اینستاگرام خود خبر داد که چند روزی است به ویروس کرونا مبتلا شده است.

یک روز پیش از آن امیرمهدی ژوله اعلام کرد که پیمان قاسم خانی هم گرفتار بیماری کووید-۱۹ شده است. این در حالی بود که منوچهر هادی، کارگردان سینما و تلویزیون و همسرش یکتا ناصر هم یک روز قبل از آن از ابتلای خود به این بیماری خبر داده و اعلام کرده بودند در قرنطینه ی خانگی به سر می برند.

یک هفته پیش از آن اعلام شد دو بازیگر دیگر یعنی بهاره رهنما و کیانوش گرامی هم به ویروس کرونا مبتلا شده اند. کیانوش گرامی که به دلیل همین بیماری راهی بیمارستان شده بود، در گفتگویی ویدئویی از روی تخت بیمارستان، با اشاره به بی احتیاطی خود، عاجزانه از مردم درخواست کرد این ویروس را جدی بگیرند و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند.

طی ماه های قبلی هم لیلا بلوکات و گلاب آدینه و دخترش، نورا هاشمی با انتشار ویدئوهایی اعلام کردند که درگیر این بیماری شده بودند و تجربه ی خود در این زمینه را با مردم به اشتراک گذاشتند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود