ادعاهای تازه امبر هرد در مورد ماجرای رابطه‌اش با ایلان ماسک و خیانتش به جانی دپ

ادعاهای تازه امبر هرد در مورد ماجرای رابطه‌اش با ایلان ماسک و خیانتش به جانی دپ

در ادامه دادگاه جنجالی جانی دپ و امبر هرد که این روزها در لندن در حال برگزاری است، هرد دیروز در دادگاه مدعی شد که دپ شریک زندگی سابقش، کیت ماس، را در دهه ۱۹۹۰ و در دوران نامزدی از به شکلی خشن از راه پله ها به پایین هل داده است. امبر هرد ۳۴ ساله همچنین پذیرفته که در سال ۲۰۱۵ و در جریان یک درگیری لفظی در خانه ای که در لس آنجلس داشته اند به صورت دپ مشت زده اما این کار را انجام داده تا شوهر سابقش از هل دادن خواهرش، ویتنی هنریکس، از پله ها دست بردارد.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد

هرد ادعا می کند که دپ می خواسته خواهرش را مانند نامزد سابقش، کیت ماس، از پله ها به پایین پرت کند. امبر هرد در دومین روز دفاعیه خود در دادگاه شکایت جانی دپ از روزنامه سان ادعاهای جالبی را مطرح کرد. بازیگر ۵۷ ساله سری فیلم های دزدان دریایی کاراییب ،از روزنامه سان به دلیل اینکه در مقاله ای در سال ۲۰۱۸ از وی با عنوان «زن کتک زن» یاد کرده به جرم افترا و توهین شکایت کرده است. بعد از ادعای هرد مبنی بر اینکه به باور او شوهر سابقش قصد داشته خواهرش را از پله ها پایین بیندازد، وکیل دپ به وی چنین گفت: «یک درگیری لفظی شدید بین شما و آقای دپ صورت گرفت و این شما بودید که با خشونت رفتار کردید».

دادگاه جانی دپ و امبر هرد

هرد در پاسخ می گوید: «جانی هم من و هم خواهرم را زد» و در ادامه ادعای تف کردن به صورت او یا انداختن بطری نوشیدنی رد بول به سمت او را تکذیب می کند. وکیل دپ در ادامه هرد را متهم می کند که با مشت گره کرده به صورت دپ ضربه زده است و پاسخ همسر سابقش چنین است: «آن روز من در دفاع از خواهرم به جانی حمله کردم. او می خواست [خواهرم] را از پله ها به پایین هل دهد و لحظه ای قبل از آن خبرهایی که شنیده بودم را به خاطر آوردم، او یکی از نامزدهای سابقش- به باور من او کیت ماس بود- را از پله ها به پایین هل داده بود. من این شایع را از دو نفر شنیده و هنوز در خاطرم بود. در یک لحظه، در دفاع از او واکنش نشان دادم».

دادگاه جانی دپ و امبر هرد
جانی دپ و نامزد سابقش کیت ماس

او در ادامه مدعی شد که جانی دپ «برای سال ها» به او مشت زده و گفت «برای سال ها من حتی به او ضربه ای نزدم. هرگز به او ضربه ای نزده و هیچ وقت نیز این اتفاق را فراموش نمی کنم… این اولین بار بعد از آن همه سال بود [که او را زدم]».  وکیل دپ اما می گوید که خانم هرد واقعیت داستان را تغییر داده است. هرد مدعی می شود که او می توانسته زودتر از همسرش شکایت کند اما به دیل محافظت از دپ و زندگی خصوصی شان از این کار صرفنظر کرده است: «من این کار را سال ها انجام داده ام».

امبر هرد همچنین صحبت های وکیل دپ در مورد زخم های روی دست خود را رد کرده و می گوید که این زخم ها زمانی که سعی داشته از دست دپ و در طی سه روز «گروگان بودن» در جریان سفری به استرالیا در سال ۲۰۱۵ داشته اند فرار کند بوجود آمده است: «من هیچوقت به خودم آسیب نمی زدم، جانی به خودش آسیب می زد». وی همچنین ادعای دپ و وکلایش مبنی بر اینکه هرد یک روز پس از جشن تولد سی سالگی اش روی تختخواب مشترکشان مدفوع کرده را رد کرده و آن را غیرقابل تصور خواند. وی آن مدفوع را به سگ دپ (بوو) نسبت می دهد که بعد از خوردن مقداری از ماریجوآنای دپ در رختخواب خرابکاری کرده بود. به گفته هرد، هیلدار وارگاس که مستخدم خانه بوده این مدفوع را با مدفوع انسانی اشتباه گرفته بود.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد

همچنین امبر هرد مدعی است که یک روز پس از کتک خوردن از جانی دپ با جیمز فرانکو، بازیگر، در خانه خود ملاقات داشته که در آن فرانکو متوجه زخم های روی صورتش شده و از وی در این باره سوال می کند. هرد مدعی است که روز قبل، دپ موبایل خود او را به سمتش پرت کرده که به صورتش برخورد کرده است، ادعایی که دپ آن را رد می کند. همچنین در دادگاه به پیشنهاد ایلان ماسک به هرد برای حفاظت ۲۴ ساعته اشاره کرده و اینکه وی از علاقه خود به این بازیگر صحبت کرده است. اما هرد ملاقات خود با موسس تسلا در سال ۲۰۱۵ و در مدتی که جانی دپ در خانه نبوده را رد می کند و می گوید که تا یک سال بعد ارتباطی بین او و ماسک وجود نداشته است.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد

در ادامه وکیل دپ پیام های متنی رد و بدل شده بین هرد و ماسک را قرائت می کند که در آن ها هرد می گوید قصد شکایت از دپ را دارد. این اتفاق یک روز پس از آن رخ داده که به ادعای هرد، دپ تلفن همراه را به صورت او کوبیده است. در ادامه این پیام های متنی از جانب ایلان ماسک چنین آمده است: «برایت به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته محافظ می گذارم. این پیشنهاد همچنان پابرجاست، حتی اگر نخواهی یک بار دیگر نیز مرا ببینی… به هر ترتیب برای احمق بودن از تو معذرت می خواهم. سکوت رادیویی [نبودن تماس تلفنی] بسیار دردناک است. این موضوع از این جهت اهمیت دارد که من واقعاً تو را دوست دارم».

وکیل جانی دپ مدعی است که مدارک موجود در زمینه ارتباط بین هرد و ماسک توسط یکی از نگهبانان محل زندگی دپ و هرد به او داده شده و وی مدعی شده که در دوران حضور دپ در استرالیا، هرد و ماسک با هم ملاقات داشته اند، ادعایی که امبر هرد آن را رد می کند.

بیشتر بخوانید: افشاگری های تکان دهنده و باورنکردنی جانی دپ در اولین روز دادگاه شکایتش از امبر هرد

منبع: mirror
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود