مصاحبه جنجالی اکبر عبدی؛ فراستی پولم را خورد! + ویدئو

مصاحبه جنجالی اکبر عبدی؛ فراستی پولم را خورد! + ویدئو

اکبر عبدی که سابقه ی صحبت های بحث برانگیز در مصاحبه هایش را دارد بار دیگر در جدیدترین گفتگوی خود اظهار نظرهایی جنجالی داشته است. عبدی، بازیگر با سابقه ی تلویزیون و سینمای ایران، روز شنبه ی این هفته در برنامه ی «ام شو» حضور یافت، یک برنامه ی گفتگو محور زنده ی اینترنتی با کارگردانی و اجرای مجید صالحی که در هر قسمت میزبان چهره های محبوب سینما، موسیقی و ورزش ایران است.

یکی از بخش های صحبت های اکبر عبدی در این مصاحبه که بسیار جنجال برانگیز شده، ماجرای بدهکاری مسعود فراستی، منتقد مشهور سینما به او است. از قرار معلوم عبدی سال ها پیش مبلغی به فراستی قرض می دهد اما او بعد از این همه سال هنوز بدهی خود به عبدی را پرداخت نکرده است. عبدی که به رک گویی مشهور است بی رودربایستی از منتقد سختگیر سینمای ایران انتقاد می کند و حسابی از خجالت او در می آید!

اما این تنها بخش جنجال برانگیز صحبت های اکبر عبدی در این مصاحبه نبود.

در بخش دیگری از این گفتگوی پر حاشیه، امیر نوری هم که در برنامه حضور داشت با اشاره به شایعات زیادی که درباره ی فعالیت محمدرضا شریفی نیا در سینما وجود دارد می گوید او واقعاً باندی در سینما ندارد، که عبدی در جواب او می گوید این شایعات درست نیست، شریفی نیا فقط با خانم ها دوست و مهربان است!

مصاحبه جنجالی اکبر عبدی

اما رئیس جمهور حسن روحانی هم از زبان تند و تیز عبدی در امان نماند، اتفاقی که مجید صالحی، مجری برنامه را مجبور به دخالت کرد. اکبر عبدی در بخشی از صحبت هایش با کنایه از زحمات رئیس جمهور تشکر و او را متهم به دروغگویی می کند. در اینجا مجید صالحی به میان صحبت های عبدی می پرد و از عوامل تولید برنامه می خواهد یک آیتم پخش کنند و بعد به عبدی تذکر می دهد که برنامه به صورت زنده در حال پخش است. عبدی که از قرار معلوم از زنده بودن برنامه بی خبر بوده و تصور می کرده تمام صحبت های جنجالی او بعداً سانسور و حذف خواهد شد بسیار تعجب می کند و با شوخ طبعی بابت صحبت هایش عذرخواهی می کند.

دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • md Hassan مرداد ۶, ۱۳۹۹

    نمونه کامل یک آدم دوزاری بی شخصیت. شاید بازیگر خوبی باشه اما چیزی به اسم شخصیت نداره حداقل جلوی دوربین. کلا تو هر مصاحبه ای هم حرف پول رو می زنه. این پولمو خورد، اون پولمو نداد.