پیش درآمد سریال ویچر با عنوان The Witcher: Blood Origin ساخته می‌شود

پیش درآمد سریال ویچر با عنوان The Witcher: Blood Origin ساخته می‌شود

سرویس استریمینگ نتفلیکس اعلام کرده است که یک سریال کوتاه با عنوان The Witcher: Blood Origin را بر اساس دنیای سریال The Witcher خواهد ساخت. مینی سریال Blood Origin یک سریال شش قسمتی لایو اکشن بوده و پیش درآمدی بر سریال اصلی خواهد بود. داستان این مینی سریال در دنیای اِلف ها و ۱۲۰۰ سال پیش از اتفاقات دنیای The Witcher رخ داده و منشأ اولین ویچر در آن به تصویر کشیده می شود و همچنین اتقافاتی که منجر به ترکیب دنیای انسان ها، هیولاها و الف ها با یکدیگر شده است.

The Witcher: Blood Origin

این سریال در بریتانیا فیلمبرداری شده اما هنوز بازیگران و تاریخ پخش آن مشخص نشده است. دیکلان دی بارا نقش تهیه کننده اجرایی و شورانر سریال را بر عهده داشته و لورن اشمیت هیسریچ نیز دیگر مدیر اجرایی سریال خواهد بود. آندری ساپکوفسکی نیز به عنوان مشاور خلاقیت در ساخت این سریال مشارکت خواهد داشت. سریال The Witcher با بازی هنری کاویل دومین سریال پربیننده سرویس نتفلیکس در ایالات متحده در سال ۲۰۱۹ بود که در چهار هفته اول انتشارش بیش از ۷۶ میلیون بیننده در سراسر جهان داشت.

سریال The Witcher: Blood Origin

دیکلان دی بارا در مورد سریال پیش درآمد چنین گفته است: «به عنوان یک طرفدار قدیمی داستان های فانتزی، فراتر از حد تصور هیجان زده ام که داستان The Witcher: Blood Origin را بازگو کنم. از زمانی که برای اولین بار کتاب های The Witcher را خواندم سوالی در ذهنم نقش بسته است.- دنیای الف ها پیش از ظهور متحول کننده انسان ها چه شکلی بود؟ همیشه عاشق ظهور و سقوط تمدن ها بوده ام، چگونه علم، اکتشاف و فرهنگ پیش از سقوط شکوفا می شوند. چگونه بسته های عظیم دانش در چنین مدت کوتاهی برای همیشه از بین می روند، اغلب در ترکیب با مهاجرت و بازنویسی تاریخ. The Witcher: Blood Origin داستان تمدن الف ها پیش از سقوطش را بازگو خواهد کرد و مهم تر از همه تاریخ فراموش شده اولین ویچر را به تصویر خواهد کشید».

The Witcher: Blood Origin

در ژانویه ۲۰۲۰، نتفلیکس اعلام کرده که اسپین آف انیمیشنی سریال اصلی با عنوان The Witcher: Nightmare Of The Wolf نیز ساخته شده که بر روی روایت داستان زندگی وسمیر، ویچر بزرگ و مرشد گرالت متمرکز خواهد بود.

بیشتر بخوانید: ۸ سریال تاریخی مهیج و دیدنی که طرفداران وایکینگ ها باید حتماً ببینند

منبع: deadline
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود