تام کروز برای ماموریت غیرممکن ۷ یک بدلکاری ترسناک و متهورانه دیگر انجام داد

تام کروز برای ماموریت غیرممکن ۷ یک بدلکاری ترسناک و متهورانه دیگر انجام داد

از مردی که از یک ساختمان با ارتفاع ۲,۷۰۰ پایی به پایین لیز می خورد، به یک هواپیمای در حال پرواز چنگ زده و یاد گرفته ۶ دقیقه زیر آب بماند، پرش با چتر نماد ماموریت غیرممکن نیست، حتی در سن ۵۸ سالگی. تام کروز که تمام بدلکاری هایش را خود انجام می دهد، هفته گذشته در جریان فیلمبرداری های تازه ترین فیلم فرانچایز ماموریت غیرممکن (Mission: Impossible) خود را از هلی کوپتری در ارتفاع ۱۰,۰۰۰ پایی در مناطق روستایی آکسفوردشایر به بیرون پرت کرد. دو نفر دیگر از عوامل این فیلم نیز او را در این پرش همراهی کردند در شرایطی که ساخت ماموریت غیرممکن ۷ بعد از ماه ها وقفه به خاطر شیوع کرونا از سر گرفته شده است.

بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن

کریستوفر مک کواری نویسنده و کارگردان این فیلم قول داده که در این فیلم شاهد دستکم ۳ بدلکاری غیرمنتظره و خطرناک باشیم و اعلام کرده که حتی خودش هم از نقشه هایی که برای این قسمت از ماموریت غیرممکن دارد وحشت کرده است. تام کروز در ایام قرنطینه بیکار ننشسته و تمرینات بدلکاری اش را در خانه انجام داده است. وی همچنین در این مدت مشغول موتورسواری کراس در میان گل و لای و خلبانی هلی کوپتر بوده است. او سه سال پیش هنگام انجام یک بدلکاری برای قسمت قبلی مجموعه ماموریت غیرممکن در لندن دچار شکستگی پا شد اما جراحات و سوانح نیز مانع از آن نشده که کروز دست از بدلکاری های خطرناکش بکشد. وی بعدها اعلام کرد که در جریان یک تعقیب و گریز نفس گیر روی پشت بام با هنری کاویل دچار شکستگی پا شده است.

بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن

کروز در این باره چنین گفته بود: «همان لحظه فهمیدم که مچ پایم شکسته است. اما واقعاً نمی خواستم این کار را تکرار کنم به همین دلیل بلند شدم و فیلمبرداری را ادامه دادم. بعد از پایان برداشت گفتم که پایم شکسته است. پایم را ببندید و مرا به بیمارستان ببرید و همه دست به تلفن هایشان برده و برای تعطیلات برنامه ریزی کردند». تام کروز که قصد دارد بخشی از فیلم آینده خود را در ایستگاه فضایی بین المللی فیلمبرداری کرند شخصاً با الیور دودن وزیر فرهنگ بریتانیا صحبت کرد تا مجوز از سرگیری فیلمبرداری ماموریت غیرممکن ۷ را صادر کند اما این کار با کاهش تعداد عوامل صحنه صورت گرفت.

بدلکاری تام کروز در ماموریت غیرممکن

فیلم جدید فرانچایز ماموریت غیرممکن قرار است نوامبر سال آینده اکران شود. هفته گذشته اعلام شد که مک کواری قصد دارد یک پل با قدمت ۱۱۱ سال در لهستان را در جریان ساخت این فیلم منفجر کند که به اعتراض و نارضایتی مردم محلی منطقه منجر شد.

بیشتر بخوانید: ساخت اولین فیلم سینمایی در فضا با بازی تام کروز

۱۰ بازیگر مشهوری که از انجام بدلکاری در فیلم هایشان ترس دارند [قسمت دوم]

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود