بغض ریحانه پارسا: باید بین بازیگری و خانواده یکی را انتخاب می کردم + ویدئو

بغض ریحانه پارسا: باید بین بازیگری و خانواده یکی را انتخاب می کردم + ویدئو

فیلم سینمایی «خوب، بد، جلف ۲: ارتش سری» ساخته ی جدید پیمان قاسمخانی که بعد از شرکت در جشنواره فجر، اکران خود را از اواخر زمستان گذشته آغاز کرده بود، دوباره و این بار در سینمای آنلاین فیلیمو روی پرده رفته است.

یکی از نقش آفرینان این فیلم ریحانه پارسا است، بازیگر جوان و تازه کار تلویزیون و سینمای ایران که بیشتر به حاشیه سازی ها و جنجال آفرینی هایش مشهور است.

نمایی از فیلم «خوب، بد، جلف ۲»

پارسا که «خوب، بد، جلف ۲» اولین تجربه ی سینمایی او محسوب می شود، چند روز قبل به مناسبت اکران آنلاین این فیلم سینمایی در یک مصاحبه ی تصویری شرکت کرد که با صحبت های قابل توجهی همراه بود.

در بخشی از این مصاحبه ریحانه پارسا با بغض و گریه ای که به سختی آن را کنترل می کند، از قرار گرفتن بر سر دوراهی خانواده و بازیگری صحبت می کند.

ریحانه پارسا متولد ۱۳۷۷ در تهران است و در هنرستان در رشته ی نمایش تحصیل کرد.

او با نقش آفرینی در سریال «پدر» به کارگردانی بهرنگ توفیقی، در سال ۱۳۹۷ برای اولین بار به طور رسمی وارد عرصه ی بازیگری شد. پارسا یکی از نقش های اصلی این سریال را برعهده داشت و این تجربه او را به شهرت رساند.

بعد از پایان پخش سریال «پدر»، پارسا شروع به انتشار تصاویری از خود در اینستاگرامش کرد که با ظاهر او در سریال «پدر» بسیار متفاوت بود. این اقدام پارسا با انتقادهای فراوانی رو به رو شد.

پوشش های متفاوت و بعضاً عجیب ریحانه پارسا در مراسم ها همواره سوژه ی بحث و انتقاد کاربران فضای مجازی بود.

یکی دیگر از حاشیه سازی های پارسا، ژست های عجیب او در نشست خبری فیلم «خوب، بد، جلف ۲» در جشنواره ی فجر پارسال بود که واکنش های زیادی را به دنبال داشت. این بازیگر جوان به عشوه گری متهم شد.

اسفند سال گذشته، در میانه ی قرنطینه کرونایی بود که ریحانه پارسا و مهدی کوشکی در اینستاگرام خود خبر از ازدواج شان دادند.

مهدی کوشکی، نمایشنامه نویس، کارگردان، بازیگر تئاتر و سینما که تجربه ی حضور در سریال های نمایش خانگی را هم داشته متولد ۱۳۵۹ در خرم آباد است. او که قبلاً ازدواج کرده، از همسر سابق خود یک پسر هم دارد.

از همان ابتدا ازدواج ریحانه پارسا و مهدی کوشکی به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

پارسا مدتی قبل در توییتی از مردان خواست حق طلاق را به همسران خود ندهند. او در توییت خود نوشته بود: «حق طلاق می‌ دید به زن هاتون بعد اسم خودتون رو هم گذاشتید مرد؟»

به دنبال این اظهارنظر جنجالی، کوشکی، همسر پارسا هم در یک استوری اینستاگرامی اعلام کرد به نظر او هم حق طلاق صد درصد با مرد است و اصلاً لزومی ندارد حق طلاق با زن باشد. او در این ویدئو گفت: «به قول قدیمی ها، زن باید با لباس سفید بیاد خونه ی شوهر و با کفن سفیدم از خونه ی شوهر بره.»

البته پس از انتشار این استوری ظاهراً اینستاگرام به صورت پیش فرض دست به حذف پست اینستاگرامی کوشکی کرده بود که واکنش وی را در پی داشت.

کوشکی در واکنش به این اتفاق نوشت: «استوری من بدون حق انتخاب من یا سؤالی از من تنها با یک گزینه ok پاک شد؛ عدم آزادی بیان در اینستاگرام هم وجود دارد…».

این حاشیه سازی ها و جنجال آفرینی ها سبب شده ریحانه پارسا و حالا همسرش مهدی کوشکی به فرصت طلبی برای جلب توجه متهم شوند. منتقدان آن ها می گویند همه ی این کارها برای کسب شهرت و بازارگرمی است.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود