کرونا «غول اوگاندایی» کشتی کج را از پای درآورد؛ کامالای مهربان هم تسلیم شد

کرونا «غول اوگاندایی» کشتی کج را از پای درآورد؛ کامالای مهربان هم تسلیم شد

جیمز هریس ، کشتی کج کار مشهور سابق که با نام کامالا «غول اوگاندایی» شناخته می شد در سن ۷۰ سالگی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا درگذشت. کنی کازانووا، نویسنده کتاب زندگینامه هریس با عنوان Kamala Speaks با اعلام این خبر در حساب فیسبوک خود نوشت: «شوربختانه، شایعات درست بود. و بدتر از آن اینکه این کرونا بود که او را با خود برد، او یکی از خوب ها بود». جیمز هریس در روزهای اوج کشتی کج در دهه ۱۹۸۰ به شهرت رسید و با سوپراستارهایی مانند هالک هوگان، آندره غول پیکر و آندرتیکر مبارزه می کرد.

مرگ کشتی کج کار مشهور به دلیل ابتلا به کرونا

برت هیتمن هارت که از چهره های شناخته شده کشتی کج است گفته است که هرس در داخل رینگ «هیولایی ترسناک» بود که با ماسک قبیله ای و رنگ کردن خاص صورت و بدنش با وزنی بیش از ۱۷۲ کیلوگرم و قد نزدیک به ۲.۲ متر یک غول واقعی بود. هارت در صفحه اینستاگرام خود نوشته است: «برخلاف بدش در رینگ، او یکی از دوست داشتنی ترین، مهربان ترین و شادترین افرادی بود که در کشتی حرفه ای می شناختم. همیشه روحی مهربان، شاد و شکننده داشت. به خاطر مهربانی های همیشگی اش دلم برایش تنگ می شود». همچنین برخلاف لقبش، هریس اهل اوگاندا نبوده و در می‌سی‌سی‌پی به دنیا آمده بود. وی گفته بود که هیچ وقت در اوگاندا نبوده است.

مرگ کشتی کج کار مشهور به دلیل ابتلا به کرونا

جیمز هریس در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۴ درباره خود و لقبش چنین گفته بود: «من هیچ وقت در اوگاندا نبوده ام. لاولر مرا دید و گفت که ایده خوبی برای تو دارم. او رنگ و این چیزها را روی من اعمال کرد و آن دامن کوچک را به من پوشاند. من این چیزها را دوست دارم». غول اوگاندایی کشتی کج گفته بود که این ورزش را دوست داشته اما درآمد آن کافی نبوده و بعد از نمایش های گاه و بیگاه برای کمپانی های مختلف، او در نهایت در سال ۲۰۱۰ برای همیشه از دنیای کشتی کج خداحافظی کرد. او در مصاحبه ای دیگر در مورد درآمد کشتی گیران حرفه ای گفته بود: «مردم فکر می کنند من میلیون ها دلار درآمد دارم زیرا با افرادی مانند هوگان کشتی می گیرم. این حقیقت ندارد».

مرگ کشتی کج کار مشهور به دلیل ابتلا به کرونا

هریس بعد از خداحافظی از کشتی کج به رانندگی کامیون بازگشت اما با مشکلات جسمانی زیادی مواجه شده و در سال ۲۰۱۱ هر دو پایش را به خاطر ابتلا به دیابت از دست داد. او بعد از بد شدن حالش در سال ۲۰۱۷ در یک مرکز درمانی مخصوص افراد سالمند بستری شده بود. کازانووا در ادامه بیانیه خود نوشته است: «کامالا یکی از باورپذیرترین هیولاهای دنیای کشتی بود. او به شکلی بی نقص این نقش را اجرا می کرد اما همزمان یکی از مهربان ترین افرادی بود که می توانستید با او آشنا شوید».

بیشتر بخوانید: آیا کشتی کج واقعی است؟ هر آنچه که در مورد کمپانی WWE باید بدانید

منبع: huffingtonpost
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود