مهاجرت و کشف حجاب الهه فرشچی بازیگر سریال دردسرهای عظیم

مهاجرت و کشف حجاب الهه فرشچی بازیگر سریال دردسرهای عظیم

الهه فرشچی بازیگر سریال های دردسرهای عظیم و همه چیز آنجا است ، اخیراً عکس های بی حجابی از خود در اینستاگرامش منتشر کرده است که گویا از مدل شدن او در کشوری جدید حکایت دارد.

کشف حجاب الهه فرشچی

اسفند سال ۹۶ بود که برای اولین بار عکس بی حجابی از فرشچی در اینستاگرام او منتشر شد. انتشار این عکس بی حجاب از او با این عنوان که ایران را برای همیشه ترک کرده و قصد ادامه بازیگری را ندارد به شدت جنجالی شد.

در توضیح این عکس آمده بود:

«با درد از اعماق وجودم، ناباورانه ناباورانه عشقم را، تمام انگیزه ام براى ادامه ى زندگى … (بازیگرى) را رها مى کنم.»

اما فرشچی ساعاتی بعد با تکذیب این خبر اعلام کرد اکانت اینستاگرامش مورد سودجویی قرار گرفته است و با عذرخواهی بابت انتشار این عکس اظهار کرد از طریق مراجع قضایی این مسأله را پیگیری خواهد کرد.

با این حال الهه فرشچی مدتی است در شهر دبی زندگی می کند و اخیراً هم عکس های بی حجاب و مدلینگ خود را در اینستاگرامش منتشر کرده است.

الهه فرشچی و کودک معروف سریال دردسرهای عظیم که نقش مادر او را برعهده داشت

الهه فرشچی متولد سال ۱۳۶۸ در کاشان است. او فارغ التحصیل رشته ی تئاتر از دانشکده ی هنر و معماری است.

فرشچی در عین مخالفت خانواده به سمت بازیگری رفت. او در مصاحبه ای درباره ی علاقه ی خود به بازیگری گفته بود:

«به قدری بازیگری را دوست داشتم که با دوستان در دبستان نمایش اجرا می کردم، و یا زمانی که با دوستانم تنها بودیم می گفتم از من بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم. پدر و مادرم اصلا موافق نبودند در بازیگری فعالیت کنم. آن ها هم مثل اغلب پدر و مادرها دوست داشتند فرزندشان مهندس یا دکتر شود، منتهی در نهایت در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.»

الهه فرشچی در نمایی از سریال همه چیز آنجا است
الهه فرشچی در جشن حافظ

فرشچی کار بازیگری را در سال ۸۹ زمانی که ۲۱ سال داشت، با بازی در چند تله فیلم آغاز کرد. بازی در سریال دردسرهای عظیم به کارگردانی برزو نیک نژاد در سال ۹۳ فرشچی را به چهره ی شناخته شده تری تبدیل کرد و بعد از آن حضور در سریال همه چیز آنجا است به کارگردانی شهرام شاه حسینی در همان سال سبب شد فرشچی شهرت بیشتری پیدا کند.

فرشچی در بخش دیگری از مصاحبه ی خود درباره ی عمل های زیبایی گفته بود:

«تا به حال جراحی زیبایی نداشتم و در صورتی با آن موافقم که واقعاً نیاز باشد. نه اینکه طوری باشد تا صورت فرد را زشت تر از گذشته کند. اگر هم روزی بخواهم چنین کاری کنم با دکترهای متعددی مشورت می‌ کنم و اصلاً بی گدار به آب نمی‌ زنم.»

دو هفته قبل هم خبر مهاجرت و کشف حجاب ساناز طاری دیگر بازیگر جوان و تازه کار کشورمان منتشر شد.

طاری که متولد سال ۷۳ است و سابقه ی بازی در سریال های شمعدونی و پدر و فیلم سینمایی گشت ارشاد را داشت با انتشار عکس بی حجابی از خود در اینستاگرامش، از خداحافظی اش با دنیای بازیگری و مهاجرت خود از ایران خبر داد.

او در بخشی از توضیح عکس خود نوشته بود:

« … من یک بار به دنیا اومدم و میخوام این یکبار را آزادانه و شاد زندگی کنم … خداحافظ بازیگری … شاید روزی در جایی بهتر و آزادانه تر دوباره به سراغت بیام … »

انتشار این خبر و تصویر بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و چند ساعت بعد عکس جنجالی طاری از صفحه ی اینستاگرامش پاک شد. طاری پس از آن با انتشار یک استوری به جنجال پیش آمده واکنش نشان داد و از بی توجی مردم و اهالی دنیای هنر به خودش و مرده پرستی مردم ایران گلایه کرد.

او در بخشی از استوری خود نوشته بود:

« … هیچکدوم از دوستان و همکارانم حتی یاد منم نبودند و براشون اهمیتی نداشت که من در چه حالم!! ولی الان همه نگران شدند و پیگیر! داستان مرده پرستی مونه … »

جنجال های عکس خانم بازیگر اما ادامه داشت تا آنکه طاری پست دیگری در اینستاگرام خود منتشر کرد و بابت انتشار عکس بی حجاب خود از هوادارانش عذرخواهی کرد.

او در این پست هم مجدداً تاکید کرد که قصد کناره گیری از دنیای بازیگری را دارد و می خواهد اهداف اصلی زندگی اش را در جای دیگری غیر از دنیای بازیگری دنبال کند.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • مرتضی مرداد ۲۵, ۱۳۹۹

    دبی کشور نیست یکی از شهرهای اماراته. ممنونم از مطالب عالی شما